Skocz do zawartości

20.09.2013 Dzień Agresji Parkingowej.


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to forum motocyklowe, jednak z racji wykonywanych zawodów/innych okoliczności bywamy zmuszeni używać też puszek i tego jednorazowego wypadku tyczy się ten wątek. 20.09.2013 omijamy samochody szerokim łukiem, bądźmy także przygotowani na większą ilość nerwusów za kółkiem.

Oto przyczyna: http://www.hotmoney.pl/Szalenstwo-Ekolodzy-chca-zabrac-kierowcom-parkingi-a31853

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu "Być może urzędników przekonało to, że ekologowie obiecali zapłacić za miejsca parkingowe zgodnie z obowiązującymi stawkami. A skoro jest zapłacone, to co za różnica, czy na parkingu stoi auto, czy doniczka?"

Ciekawe na kogo wystawią mandat jak czas parkingowy im się skończy...

Czyli w przyszły piątek mamy dramat w mieście :angry: nie wychodzę z domu przez cały dzień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść zrobić kupę pod drzewem. Ehhh tak to jest jak ludzie nie mają co robić i im się w d*pach przewraca.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie debilna akcja. Idealny sposób na wkurzenie ludzi nawet najbardziej przychylnych ekologii. Nie wiem czemu ma służyć. Przekona kogoś do czegokolwiek ? Szczerze wątpię. Raczej nastawi ludzi na "nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl, trzeba rozpuscic wici ze kibice Legii beda robic piknik rodzinny i zapraszaja wszystkich chetnych. Problem powininen sie szybko rozwiazac.

www.antybrowar.pl

facebook.com/antybrowar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...