Skocz do zawartości

sara


sara

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim, mam na imie Sara i 24 lata, dzis zdalam egzamin pratyczny 0 bledow :)moja radosc jest ogromna bo marzylam o tym juz od kilku lat ale dopiero teraz moglam sobie na to pozwolic. Niestety nie jestem jeszcze posiadaczka upragnionych dwoch ale mam nadzieje ze do przyszlego sezonu sie to zmieni o ile ktos mi doradzi bo jeszcze nie za bardzo sie znam. Czytalam wiele razy to forum i nie moglam sie doczekac by do Was dolaczyc:)pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze jesteś dziewczyną w "przystępnym wieku" na pewno na tym forum znajdziesz rzesze chętnych chcących Ci doradzić i wesprzeć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

hahahaha :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co moge na to powiedziec ;) mam nadzieje, bo w moim otoczeniu niestety motocyklistow lekki deficyt a jak juz to od tak dawna ze nie rozumieja mojego zapalu i z tym doradzaniem tez roznie bywa. Do lutego chcialabym cos nabyc bo pozniej ceny rosna niezle, choc i tak nie wiem jak wytrzymam tyle czasu :biggrin: chyba ze ktos bedzie chcial zabrac plecaczek jeszcze 2 tyg ma byc fajna pogoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz jeszcze 2 kółek, ale to nie ważne, bo zawsze możesz w zamian swoje zdjęcia wstawić :laugh2: ps, oczywiście przywitać przy okazji ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałeczka ;)

nie słuchaj nikogo odnośnie jaki motor tylko kupój zx10r fajny motorek jak na początek mało pali ma nie złe osiągi jak na swoją pojemność dobrze i lekko się prowadzi poza tym ma amortyzator skrętu takie wspomaganie na ciasne zakręty polecam bo sam taką jeżdżę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubko, ta Twoja ZX10 faktycznie zacnie się prezentuje, ostatnio popatrzyłem trochę sobie :]Sara, nadal czekamy na foty, Suchy też, ale musi zachować umiar jako admin :laugh2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara, nadal czekamy na foty, Suchy też, ale musi zachować umiar jako admin :laugh2:

Wydało się Dołączona grafika

 

@Suchy przecież w regulaminie jest wyraźnie napisane, że fota maszyny lub przyszłego właściciela maszyny ;)

Take it easy, przecież powiedziałem to z domieszką ironii Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój uśmiech na końcu to oznaka powagi :biggrin:....@Sara po co na plecaczek? Poproś to pewnie Panowie chętnie użyczą swoich moto abyś wypróbowała na czym się będzie najlepiej jeździło :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czesc chlopaki i dziewczyny :smile: jakie miłe powitania. No wlasnie nie wiem czy mam sobie do serca wziac to wstawienie foty ;p bo duzo bardziej wole 2 kola, ale mozemy sie targowac :smile: Co do polecanego zaraz sobie poczytam o nim, z tego co mi na razie radzono to zeby wolno sie zbieral, byl w miare mozliwosci lekki jak dla dziewczyny i to poczatkujacej i raczej nie wiecej niz 500. Ja uczylam sie teraz na hondzie cbf 250 :)no troche w ciemno i troche podpatrywalam co tam sobie piszecie, no i wierze ze 2 kola lacza ludzi ;) oczywiscie jedna wielka rodzina. Z checia bym podsiadla komus ale musialabym miec do tego nauczyciela zapewne bo doswiadczenie na jednym motorku i to takim to za malo zeby wsiasc na jakies wasze cudo. To ze mam mega uwielbienie to jeszcze malo i zdaje sobie z tego sprawe, ale chyba szybko sie ucze i chetnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...