Skocz do zawartości

Wypadki Z Okolicy, Dyskusja O Technice, Ruchu Drogowym, Przyczynie, Zapobieganiu


nildur

Rekomendowane odpowiedzi

Niech szybko wraca

 

Ps.

"będzie musiał tylko ponieść koszty naprawy barierek"

Zart jakis, od tego jest OC

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zart jakis, od tego jest OC

Tak, OC jest jak są uprawnienia do kierowania, a tutaj niestety tego też zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sory

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.. i tak co roku jakiś głupi gnojek robi sobie krzywdę, a kolejne głupie gnojki już stoją w kolejce żeby go naśladować bo nic z jego przykładu nie wynoszą...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi.. Głupi gnojek? Stary znasz Kamila? Jakim prawem robisz takie wycieczki osobiste? 

 

głupi gnojek robi sobie krzywdę

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przenośnia ale jak już chcesz to

głupi bo jeździł bez kwitów motocyklem nie myśląc o konsekwencjach dla siebie i bliskich,

gnojek, bo gdyby mi pierwszy numer wyszedł to mógłby być moim dzieckiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy temat glejtu na chwilę, bo on o umiejętnosciach nic nie mówi a jedynie pozwala w razie W otrzymać odszkodowanie w takich przypadkach.

Nadal nie rozumiem jak ktoś może kogoś nazwać głupim, ponieważ ten się przewrócił? 

Zawsze wsiadając na moto czy do pieprzonej windy ryzykujesz. Takie życie. 
Gnojek, ponieważ miałbyś dziecko w jego wieku? Czy wobec tego jak już będziesz miał 20 latka to możemy mówić na niego/nią gnojek? 

Proszę Was. Szanujmy siebie nawzajem. Każdy jest dorosły tutaj i pełnoprawnie odpowiada za siebie. 
Inwektywy nic nie zmieniają a jedynie wystawiają świadectwo tego kto jaki jest.. 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie jestem, ale od jakiegoś czasu jest 3 z przodu. 
Jakieś tam doświadczenie jest, ale uważam, że szacunek należy się każdemu więc proszę jedynie o szanowanie ludzi bez wzgledu na wiek.
Głupek/gnojek.. 
Przyznaj, że te epitety były zbędne a na pewno można było użyć innych słów jeżeli chciałeś się wypowiedzieć w temacie. 

Coś tam z Kamilem jeździłem (dosłownie parę razy). Z tego co wiem to jeździł od 8 roku życia i to nie był jego pierwszy "poważny" motocykl. Wyszło jak wyszło. 

Szanuj ludzi a będziesz tak samo szanowany :smile: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zostawmy temat glejtu na chwilę, bo on o umiejętnosciach nic nie mówi a jedynie pozwala w razie W otrzymać odszkodowanie w takich przypadkach.

Sory Łukasz,ale chciałbyś jechać na wakacje z kierowcą autokaru bez glejtu,albo lecieć z pilotem bez licencji?

Ten glejt też chyba o czymś świadczy.Mało tego,w pracy do prawka jeszcze musisz mieć świadectwo kwalifikacji,bo nikt nie uwierzy na słowo,że masz umiejętności.

A odszkodowanie?Lepiej nie trafić na sprawcę bez prawka.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Łukasz,ale chciałbyś jechać na wakacje z kierowcą autokaru bez glejtu,albo lecieć z pilotem bez licencji?

Ten glejt też chyba o czymś świadczy.Mało tego,w pracy do prawka jeszcze musisz mieć świadectwo kwalifikacji,bo nikt nie uwierzy na słowo,że masz umiejętności.

A odszkodowanie?Lepiej nie trafić na sprawcę bez prawka.

Zgadzam się w 100%

 

Mnie chodziło o epitety, które popłyneły w stonę osoby Kamila. To mi się nie spodobało jedynie. 

 

Co do glejtu to wiem wszystko, robiłem wszystkie kategorie oraz kwalifikacje swego czasu, badania, psychotesty i inne tego typu sprawy. 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zostawmy temat glejtu na chwilę, bo on o umiejętnosciach nic nie mówi a jedynie pozwala w razie W otrzymać odszkodowanie w takich przypadkach.

Takie w "razie W" to może być ktoś z nas, jako pieszy np., albo czyjeść dziecko. Czy wtedy też przymkniesz oko? Jak nie będzie kasy na rehabilitację Ciebie albo kogoś bliskiego???

Tu nie ma zmiłuj i nie ma tu co dyskutować... "wymiatacz, wyjadacz, od dziecka na dwóch kołach" - no super - jeśli "w razie W" stać go będzie na dożywotnie alimenty/odzkodowanie dla poszkodowanej osoby. To większa kasa niż serwisowanie moto w ASO!

 

 

 

Stary nie jestem, ale od jakiegoś czasu jest 3 z przodu.  Jakieś tam doświadczenie jest,

Proszę nie odbieraj tego jako atak, ale sądząc po tym poście i argumentach, którymi usprawiedliwiasz zdarzenie kolegi Kamila, to chyba Twój pierwszy sezon w tym roku?
http://motocykle-lodz.pl/topic/10813-piuriel/#entry219867

 

Kolega @krasus słusznie się wzburzył ale epitety pod kątem forumowiczów mógłby zachować dla siebie. Nie wiem czy regulamin forum o tym nie traktuje.

Oceniajmy zachowania, sytuacje, fakty, a nie ludzi, bo w większości przypadkół ich nie znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @krasus słusznie się wzburzył ale epitety pod kątem forumowiczów mógłby zachować dla siebie. Nie wiem czy regulamin forum o tym nie traktuje. Oceniajmy zachowania, sytuacje, fakty, a nie ludzi, bo w większości przypadkół ich nie znamy.

 

Dokładnie mi chodziło o te epitety co już wspomniałe wyżej. 

 

 

Proszę nie odbieraj tego jako atak, ale sądząc po tym poście i argumentach, którymi usprawiedliwiasz zdarzenie kolegi Kamila, to chyba Twój pierwszy sezon w tym roku? http://motocykle-lod...el/#entry219867

 

Tak to mój pierwszy sezon na asfalcie ( http://motocykle-lodz.pl/topic/11242-jak-zaczynali%C5%9Bmy/)i nie usprawiedliwiam Kamila tylko piszę, że nie powinien nikt nikogo nazywać głupim bądź gnojkiem. To mnie wzburzyło. 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiem tu wchodzić w kompetencje moderatorów ale temat kolegi Kamila i jego wypadku, został w tym temacie wyczerpany, czyż nie?

Jest osobny wątek w sprawie pomocy finansowej. Niech chłopak wraca do zdrowia. Wszyscy wyciągamy naukę i oby nie było już o czym dyskutować na tym i powiązanym wątku (wypadki z okolicy). Uważajcie na siebie. PAX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to nie oburzenie, a politowanie

Skończcie z tą poprawnością polityczną i klepaniem po plecach, "Poznasz głupiego po czynach jego" - jak mawiał Forrest

Może kolejny młody chłopak się dwa razy zastanowi, że za zostanie kaleką to się szacunku nie zyskuje, a co najwyżej miejsce w tramwaju. 

Mod, do your job sir :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzeć, to też temat o zapobieganiu.. ale osobiste wycieczki skończcie ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech szybko wraca

 

Ps.

"będzie musiał tylko ponieść koszty naprawy barierek"

Zart jakis, od tego jest OC

Nie miał uprawnień więc nie miał OC, to tak w skrócie.

Dobrze, że poszkodowany czuje się dobrze i jest pozytywnie nastawiony do życia. 

Edytowane przez boroś (wyświetl historię edycji)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i poniekąd macie rację ale weźcie pod uwagę że ten sport jest niebezpieczny, za każdym razem jak wyjeżdżamy na drogę podejmujemy ryzyko że możemy nie wrócić do domu ze swojej lub innych winy, jedena zła decyzja może się źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzeć, to też temat o zapobieganiu.. ale osobiste wycieczki skończcie ;)

Dob

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Dob

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Dobrze mówisz, a czy jest juz konkretny plan co jak i gdzie ? Czy koperty karty i kasiorkę?

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

za każdym razem jak wyjeżdżamy na drogę podejmujemy ryzyko że możemy nie wrócić do domu ze swojej lub innych winy, jedena zła decyzja może się źle skończyć.

Tu właśnie rodzi się pole do polemiki.Co innego wypadek typowo komunikacyjny,na drodze w ruchu ulicznym( niech będzie przykład Macixa) a Dellem,cóż sami wiecie....chyba jest różnica w ryzyku.Wiem,jak ktoś wierzy w przeznaczenie nie zauważy różnicy,ważne że młody chłopak może dalej cieszyć się życiem.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek, pewnie już pytali, ale na forum nie widziałem... Co poszło nie tak, że stało się jak się stało? Wątek o zapobieganiu, więc może wiedza ta przyda się na przyszłość.

 

Zdrówka swoją drogą ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...