Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Regionalne Zawody W Skokach 07.09.2013


xanton

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Stowarzyszenia Ranczo w Dolinie, którego jesteśmy z Okropną członkami Zarządu chcielibyśmy zaprosić Was do udziału, w charakterze gości, w Regionalnych Zawodach w Skokach przez Przeszkody, które odbędą się w dniu 7 września 2013 roku na terenie stadniny w Woli Kazubowej koło Tuszyna. Rozpoczęcie zawodów planowane jest ok 10.00.
Od trzech lat czynnie uczestniczymy w organizowaniu tych zawodów i nieskromnie przyznam, że trochę je rozdmuchaliśmy - szczególnie Ewa która jest świetną organizatorką. Obecnie odbywają się pod patronatem mediów, Marszałka Województwa, Burmistrza Tuszyna. Pomyśleliśmy, że warto byłoby aby w tym roku połączyć pasję do koni żywych i mechanicznych i przedstawić motocyklistów jako wesołych, przyjaznych ludzi. Ze swej strony zapewniamy, że jeśli ktoś chciałby zrobić pokaz stuntu to nie jest problemem abyśmy zamknęli drogę z ładnym asfaltem, ktoś chciałby spalić laczka - też nie problemu   :smile:  Dajcie tylko wcześniej znać abyśmy wiedzieli, że jest taka potrzeba i poczynili organizacyjne kroki. Na miejscu jest możliwość zamówienia jadła, napojów bo działa bufet. 

 

thumb_flm_1378208154__logo.jpg

http://www.ranczowdolinie.com/AKTUALNOSCI.html

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :smile: Powinienem się zjawić, jak podołam  :riding:

 

Edit: Jednak nie będę, bo wyjeżdżam.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jak co roku , ludzie rewelacyjni , jadło pycha , piwko można zakupić , konie piękne i naprawdę fajnie spędza się tam czas  . Nie będę Was namawiała , bo i po co ? Chcecie przyjedźcie tak jak xanton zaprosił :smile: Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja w Dzienniku Łódzkim:

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/987005,zawody-jezdzieckie-w-woli-kazubowej-pod-tuszynem-zdjeciafilm,id,t.html

Kto był to wie jak było i pewnie nie żałuje a kogo nie było... to nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...