Jump to content

Prośba - Potrzebne Wyposażenie Mieszkania

Okropna
 Share

Recommended Posts

Witajcie , mam do Was prośbę . Mianowicie , moja przyjaciółka ma mieszkanko , malutkie komunalne , ale niestety potrzebny jest w nim remont , sama go ogarnie ale pojawił się problem z wyposażeniem bo po remoncie kasy już nie będzie . Posiada kuchnię gazową , pralkę i jakieś tam drobne meble ale reszty brak . Jakby ktokolwiek z Was miał niepotrzebne meble , szafe (155cm szerokości) , np rogówkę , jakies szafki kuchenne ( rogowe), w dobrym stanie , to będziemy wdzięczne za pomoc . Ja niestety po wiosennych porządkach wywaliłam wszystko co tylko zajmowało miejsce i nijak nie mogę jej w tej materii pomóc . 

Serdecznie dziękuję jeżeli ktoś coś jej ofiaruje , to świetna dziewczyna ale niestety przy dzisiejszych zarobkach nie  stać jej na kupno nowych  a i remont też ciut ją wykosztuje.

Chętni proszę o info , z transportem damy jakoś radę . Dziękuję Wam serdecznie .

Mam dwa stołki "barowe" ( regulowane, da się siedzieć przy normalnym stole) do oddania- jeśli tylko chce niech podjeżdża.

Ja się pozbywam starej komody i meblościanki w mieszkaniu po babci (i tak miałam wyrzucic na smietnik). Naapisz mi jej numer w PW, moge mms'em podeslac ;)