Skocz do zawartości

Moja Suzi Gsx-R 1000K5


Sasza

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie mało wyjątkowe i po jednym zdjęciu nie mam co oceniać Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie mało wyjątkowe i po jednym zdjęciu nie mam co oceniać Dołączona grafika

 

o ho ho :laugh2: malowanie malowaniem... ale jest dobry sprzet.. wczesniej mialem kawe 636 05r. jezdzi nią teraz po lodzi jakis mlody gosc co dostal go na nagrode po maturze (czarna, chrom felgi,czarna, chrom nakladka woodcrafta na alternator, polerowany dekiel od sprzegla, chlodnica, wydechy two brothers) i powiem Ci jak sie przesiadlem to naprawde niebo i ziemia..K5 jest super ale chce sie zamienic na K4 mniej koni.. rok starszy ale wydaje mi sie lepszy pod to co chcialbym z nim zrobic :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ho ho :laugh2: malowanie malowaniem... ale jest dobry sprzet.. wczesniej mialem kawe 636 05r. jezdzi nią teraz po lodzi jakis mlody gosc co dostal go na nagrode po maturze (czarna, chrom felgi,czarna, chrom nakladka woodcrafta na alternator, polerowany dekiel od sprzegla, chlodnica, wydechy two brothers) i powiem Ci jak sie przesiadlem to naprawde niebo i ziemia..K5 jest super ale chce sie zamienic na K4 mniej koni.. rok starszy ale wydaje mi sie lepszy pod to co chcialbym z nim zrobic :decayed:

Ten jak to ująłeś " jakis mlody gosc co dostal go na nagrode po maturze " jest użytkownikiem naszego forum i ma nick Cwiet :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moja choroba stała się moją pasją :smile:

Najpierw trzeba wykorzystać to 100% z litra, ale nie tylko na prostej(nie mówie tutaj oczywiście o was).Mi mocy w tym miernym 125 to było już mało po 2tyg... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba wykorzystać to 100% z litra, ale nie tylko na prostej(nie mówie tutaj oczywiście o was).Mi mocy w tym miernym 125 to było już mało po 2tyg... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Masz u mnie DUŻEGO +, trzeba umieć wykorzystać 100% a nawet 101% ( zakręty itp. )Bo czasem typek mający 125ccm powali na łopatki kogoś co ma 1300ccm.A teraz przejdźmy do gixera. Ładnie wygląda, ale miałeś jakąś przygodę bo chyba naklejek brakuje ( chyba że się mylę )??Jak zrobisz K4 na turbie to będzie taki "hardcorowy koksu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przejdźmy do gixera.Ładnie wygląda, ale miałeś jakąś przygodę bo chyba naklejek brakuje ( chyba że się mylę )??Jak zrobisz K4 na turbie to będzie taki "hardcorowy koksu".

Co do K5 przygod u mnie nie mial zadnych ale poprzedni wlasciciel polozyl go na lewo i prawo.. i to widac lecz owiewki dobrze zrobione a co do kiszek to wszystko bardzo dobrze jak nowka.. rozbieralem go calego i nie ma zadnych mikropekniec ramy czy spawow na airboxie czy roznych dziwnych rzeczy na jakie moze wpasc czlowiek :decayed: silnik pracuje rowno.. rowno jedzie bez trzymanki jest ok. 38najechane... robie okolo 10tys km sezonowo takze tu nie ma sciemy z przebiegiem a allegrowym niektorym przebiegom to nie wieze :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...