Jump to content

Suzi Gsr Moja Nowa Zabawka:-)

swierszczu
 Share

Recommended Posts

Od dwóch miesięcy jeste posiadaczem tego motorka. Dopiero zaczynam przygodę z dwoma kółkami i jak dla nowicjusza to zaje fajny moto! Ma moc i dobrze sie prowadzi. Zrobiłem już nim 4 tys. km. i ciągle mi mało:-) Jak ktoś ma ciekawe propozycje na wypad poza miasto to z chęcią się pisze:-)post-2706-0-71802300-1377987268_thumb.jpg

No no ładna :smile: Widzę ,że eksploatacja wre  :riding:

Jak coś to 29 Września zlot w Bełchatowie :smile: Można zebrać ekipę i byłyby dwie części motorowery i 125 oraz 2 grupa duże moto :smile: Chyba żebyście się ograniczyli do 100 km/h  :moto:

Super motocykl, bardzo mi się spodobał :smile:

Jak tam z osiągami i spalaniem u Ciebie? Ile to ma mocy :smile: 

Co do zlotu do Bełchatowa może bym się podłączył :P

Ładny sprzecik.

Niedawno mialem okazje takim pojezdzic, szału nie ma, ale za to bardzo wygodna pozycja na miasto i w trase.

Kilka lat temu miałem dylemat czy takiej maszynki sobie nie sprawić. Bardzo dobrze mi się ją prowadziło i pozycja za kierownicą była bardzo wygodna . Wybrałem jednak fz6.  Co do jazdy poza miastem to dokucza brak owiewki przy większych prędkościach (pewnie jak u większości nakedów).  Jeśli będziesz dbał o swoją zabawkę, to ta z pewnością dostarczy Ci jeszcze wiele radości :smile: .  

Suzi ma 100 kucuków i 3, 6 do setki (katalogowo) osobiście tego nie sprawdzałem bo świeżak jestem :-) Spala ok 6l/100. Jak dla mnie na poczatek to moto pierwsza klasa.

fajna maszyna :smile:

jeno jak by był inny kolorek to była bym zachwycona <akceptuję tylko trzy kolory na motocyklach - czarny, czerwony i biały. nie licząc KTMów :smile: tu wiadomo jakie kolorki>

Zuza fajny naked, podomykaj oponki bardziej   :moto: 

nie licząc KTMów tu wiadomo jakie kolorki>
Noooo, już myślałem :P  Ale białe też są, choruje na białego SMCR'a 690.

fajna maszyna :smile:

jeno jak by był inny kolorek to była bym zachwycona <akceptuję tylko trzy kolory na motocyklach - czarny, czerwony i biały. nie licząc KTMów :smile: tu wiadomo jakie kolorki>

Dakładnie :smile: Inny kolor i było by elagancko :biggrin: Ale bardzo przyzwoicie.