Jump to content

Mini Grill Na Zakończenie Wakacji 31.08.2013


Kokos
 Share

Recommended Posts

Aloha!

 

Koniec wakacji coraz bliżej, więc czas uczcić ostatnie chwile wolności.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na mini grilla, który odbędzie się w najbliższą sobotę na prywatnej działce. Jesteśmy w stanie pomieścić ok. 20-30 maszyn. Prosimy o potwierdzanie obecności, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować. Dla wszystkich którzy przyjadą będzie czekać gorąca kiełbaska + napój. Bardziej spragnionym i zgłodniałym, polecam dodatkowo zaopatrzyć się we własnym zakresie :biggrin:

Spotkanie ma charakter typowo towarzyski, bez dodatkowych atrakcji zlotowych lub parady.

 

Start:  godz. 17:00

Lokalizacja: ul. Bugaj 67, Pabianice

 

Na wszelkie pytania odpowiedzą Kokos i DjArkadius

post-2071-0-48937000-1377640620_thumb.jpg

post-2071-0-82293900-1377640633_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bo my to organizujemy. Gadaliśmy kiedyś jak przyjechałeś z wycieczki swoją CB 500 :smile: . Jako że nie mogliśmy być na ostatnim pikniku w Górce Pabianickiej z powodu nagłego wyjazdy nad morze postanowiliśmy zrobić grilla na naszej działce dla przyjaciół. A że przyjadą motocyklami to od razu powstał pomysł ogłoszenia tego na forum i zaproszenia osób z forum. W planach typowo grillowa  atmosfera : przyjazd i pogaduszki przy kiełbasce ( darmowa dla osób które potwierdzą przyjazd)  Posiedzimy, pogadamy, może jakoś bardziej się zintegrujemy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę fajnie było by pojechać na tą paradę, ale niestety musimy być wcześniej na działce i to wszystko przygotować. A co do limitu 20-30 motocykli to głownie mieliśmy na myśli zapewnienie parkingu na terenie naszej działki i miejsc w miarę siedzących. Jeśli komuś nie przeszkadza stanie albo poczekanie na  kiełbaskę to z naszej stronie nie będzie przeciwwskazań dla większej ekipy. Tylko żebyśmy do soboty wiedzieli ile będzie osób tak aby nic nie zabrakło i będzie luzik :smile:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie glodny bede jesli to bedzie w sobote to decyzja padnie po obstawie i tak jak moj przedmowca napisal moze byc ciasno 0:)

Link to comment
Share on other sites

s2nter zgłasza chęć przybycia :biggrin: Bardzo miło wspominam ognisko na zlocie Hondy CB500, który zorganizowałem, więc tutaj też zapewne będzie świetnie :smile:

Link to comment
Share on other sites

... Bardzo miło wspominam ognisko na zlocie Hondy CB500, który zorganizowałem....

 

A kiedy był ten zlot i gdzie? 

 

 

Bo my to organizujemy. Gadaliśmy kiedyś jak przyjechałeś z wycieczki swoją CB 500 :smile: ...

 

Pamiętam rozmowę. Jak zobaczyłem Twojego posta i doczytałem, że jeździsz XJ to zaraz pomyślałem, że to musi organizować ten koleś co kiedyś z nim gadałem przed blokiem :-) 

Link to comment
Share on other sites

Miło mi czytać pozytywny odzew. Jak impreza wypali do pogadamy kolejnych edycjach. Działka trochę ogarnięta żeby więcej maszyn mogło sobie zaparkować w środku. Jeszcze jutro zostało dopięcie na ostatni guzik. Jeśli ktoś zamierza jechać po paradzie ślubnej to na pewno jedzie na nią Bartek na CBR F2. Zna dokładną drogę, wiec osoby chętne mogą się podczepić pod niego. Brama będzie otwarta - śmiało wjeżdżać i ustawiać się w poprzek na wolnych miejscach.

Link to comment
Share on other sites

A ja jednak dziś po południu muszę zostać w pracy :/ Niestety i tym razem odpadam... Ale pewnie będzie inna okazja :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

przed imprezą obstawiamy Dage i Michała tak to chętnie bym się przyłączył B)

no ja też jadę na obstawę po oddaniu krwi

\

Link to comment
Share on other sites

Wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych na grilla, pomoc w jego zakończeniu - w ekspresowym tempie :biggrin: oraz za wspólne latanie :riding:

Bardzo miło było was poznać i pogadać. Mam nadzieję, że i wam się podobało, oraz że miło spędziliście czas :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jak dla nas było super. To była dla nas pierwsza tego typu impreza ale mam na dzieje że również wam się podobała. Dziękuję wszystkim za przybycie no i oczywiście za tą niesamowicie super szybką akcję sprzątania. Świetnie jest was poznać i oby utworzyła się jakaś fajna ekipa do wspólnej jazdy. Przygotowaliśmy się na większą liczbę osób ale i tak było zacnie. Jeszcze raz dzięki i do następnej integracji.  

Edited by DJ Arkadius (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...