Skocz do zawartości

Mini Grill Na Zakończenie Wakacji 31.08.2013


Kokos

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha!

 

Koniec wakacji coraz bliżej, więc czas uczcić ostatnie chwile wolności.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów na mini grilla, który odbędzie się w najbliższą sobotę na prywatnej działce. Jesteśmy w stanie pomieścić ok. 20-30 maszyn. Prosimy o potwierdzanie obecności, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować. Dla wszystkich którzy przyjadą będzie czekać gorąca kiełbaska + napój. Bardziej spragnionym i zgłodniałym, polecam dodatkowo zaopatrzyć się we własnym zakresie :biggrin:

Spotkanie ma charakter typowo towarzyski, bez dodatkowych atrakcji zlotowych lub parady.

 

Start:  godz. 17:00

Lokalizacja: ul. Bugaj 67, Pabianice

 

Na wszelkie pytania odpowiedzą Kokos i DjArkadius

post-2071-0-48937000-1377640620_thumb.jpg

post-2071-0-82293900-1377640633_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my to organizujemy. Gadaliśmy kiedyś jak przyjechałeś z wycieczki swoją CB 500 :smile: . Jako że nie mogliśmy być na ostatnim pikniku w Górce Pabianickiej z powodu nagłego wyjazdy nad morze postanowiliśmy zrobić grilla na naszej działce dla przyjaciół. A że przyjadą motocyklami to od razu powstał pomysł ogłoszenia tego na forum i zaproszenia osób z forum. W planach typowo grillowa  atmosfera : przyjazd i pogaduszki przy kiełbasce ( darmowa dla osób które potwierdzą przyjazd)  Posiedzimy, pogadamy, może jakoś bardziej się zintegrujemy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde super ze będzie taka impreza oczywiście potwierdzam obecność ale

Dopiero jak obstawimy http://motocykle-lodz.pl/topic/5097-zaproszenie-na-ślub-310813-dadza84-i-michał/

Nie wykluczone zatem ze zwali się wieksza ekipa :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę fajnie było by pojechać na tą paradę, ale niestety musimy być wcześniej na działce i to wszystko przygotować. A co do limitu 20-30 motocykli to głownie mieliśmy na myśli zapewnienie parkingu na terenie naszej działki i miejsc w miarę siedzących. Jeśli komuś nie przeszkadza stanie albo poczekanie na  kiełbaskę to z naszej stronie nie będzie przeciwwskazań dla większej ekipy. Tylko żebyśmy do soboty wiedzieli ile będzie osób tak aby nic nie zabrakło i będzie luzik :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smacznego grilla ;) eh, akurat bede w gorach.. nie ma to jak polaczenie 2oo i grilla :smile:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s2nter zgłasza chęć przybycia :biggrin: Bardzo miło wspominam ognisko na zlocie Hondy CB500, który zorganizowałem, więc tutaj też zapewne będzie świetnie :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Bardzo miło wspominam ognisko na zlocie Hondy CB500, który zorganizowałem....

 

A kiedy był ten zlot i gdzie? 

 

 

Bo my to organizujemy. Gadaliśmy kiedyś jak przyjechałeś z wycieczki swoją CB 500 :smile: ...

 

Pamiętam rozmowę. Jak zobaczyłem Twojego posta i doczytałem, że jeździsz XJ to zaraz pomyślałem, że to musi organizować ten koleś co kiedyś z nim gadałem przed blokiem :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy był ten zlot i gdzie? 

 

http://cb500.pl/viewtopic.php?f=9&t=334

 

9-10 maja 2009 w okolicach Strykowa :smile:

 

Ach, miłe wspomnienia :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi czytać pozytywny odzew. Jak impreza wypali do pogadamy kolejnych edycjach. Działka trochę ogarnięta żeby więcej maszyn mogło sobie zaparkować w środku. Jeszcze jutro zostało dopięcie na ostatni guzik. Jeśli ktoś zamierza jechać po paradzie ślubnej to na pewno jedzie na nią Bartek na CBR F2. Zna dokładną drogę, wiec osoby chętne mogą się podczepić pod niego. Brama będzie otwarta - śmiało wjeżdżać i ustawiać się w poprzek na wolnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak dziś po południu muszę zostać w pracy :/ Niestety i tym razem odpadam... Ale pewnie będzie inna okazja :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych na grilla, pomoc w jego zakończeniu - w ekspresowym tempie :biggrin: oraz za wspólne latanie :riding:

Bardzo miło było was poznać i pogadać. Mam nadzieję, że i wam się podobało, oraz że miło spędziliście czas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nas było super. To była dla nas pierwsza tego typu impreza ale mam na dzieje że również wam się podobała. Dziękuję wszystkim za przybycie no i oczywiście za tą niesamowicie super szybką akcję sprzątania. Świetnie jest was poznać i oby utworzyła się jakaś fajna ekipa do wspólnej jazdy. Przygotowaliśmy się na większą liczbę osób ale i tak było zacnie. Jeszcze raz dzięki i do następnej integracji.  

Edytowane przez DJ Arkadius (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...