Skocz do zawartości

Ninja 250


Dinozaur

Rekomendowane odpowiedzi

Po Nerce czas przesiąść się na coś, co nie zaskakuje mnie kolejnymi usterkami z każdym dniem ;) Padło na Ninję, ale z racji zmian w przepisach wprowadzających kategorię A2, musiałem ograniczyć się do 250ccm. Niby mały, ale jednak wariat. Daje radę się utrzymać w trasie z większymi pojemnościami, damy się oglądają, a rządni przygód gentelmeni zazdroszczą i podziwiają :biggrin:

Rocznik '09, anglik (kierownica po prawej stronie, zegary w milach, brak elektryki szyb i wspomagania). Z wyglądu poza wąskimi oponami i pojedynczą tarczą z przodu (Ojj, nieraz brakuje tej drugiej tarczy) wygląda jak elegancka 600.  Wykręciłem prędkość 180km/h, a spalanie przy dynamicznym stylu jazdy wychodzi mi około 5.5l. Waga 170kg pozwala mi na dość śmiałe przeciskanie się w korkach tego pięknego miasta.

 

 

3246005489.jpg

 

 

 

 

3748621838.jpg

 

 

 

 

4863150358.jpg

 

 

I małe porównanie.

 

 

2845943529.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne świeże zielone kawasaki, bardzo dobry motocykl do nauki, mało awaryjny porównując z nsr, lepszy dźwięk i osiągi. Aczkolwiek wykręcenie prędkości rzędu 180km/h wiąże się z przekłamaniem licznika, brakiem wiatru, sucharkowym kierowcą i stromą górka:)


Lansu to porównanie to jak kura do orła:)

Edytowane przez AndrzejCBRF2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest zmienione mapowanie, dużo paliwka ciągnie, ale widać efekty. Droga była dłuuga i szeroka, gdzie mogłem się rozpędzić. Przy mojej masie 86kg licznik pokazał 180, ale i tak lepiej by było GPSem zmierzyć ;) Tak czy inaczej w podświadomości mam chociaż wrażenie, że latam  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się uroczo prezentuje :smile:

 

Sama się swego czasu zastanawiałam nad takim sprzętem.

 

 

 

mam chociaż wrażenie, że latam :riding:

grunt to pozytywne nastawienie ^_^

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło ci chyba o 170cm? Do tej kawy taka wysokość jest odpowiednia a tak poza tym to chyba się minęliśmy kiedyś (przy Centrum Zdrowia Matki Polki), po zadupku kojarzę że to byłeś ty :smile: 

 

 

 

Wykręciłem prędkość 180km/h, a spalanie przy dynamicznym stylu jazdy wychodzi mi około 5.5l. Waga 170kg pozwala mi na dość śmiałe przeciskanie się w korkach tego pięknego miasta.

Mi w spokojnej jeździe pali poniżej 4l, przy ostrzejszej jeździe dochodzi do 4,5l ale ty masz na gaźniku a ja na wtrysku, wiec pewnie dla tego :biggrin:

 

Ładne świeże zielone kawasaki, bardzo dobry motocykl do nauki, mało awaryjny porównując z nsr, lepszy dźwięk i osiągi. Aczkolwiek wykręcenie prędkości rzędu 180km/h wiąże się z przekłamaniem licznika, brakiem wiatru, sucharkowym kierowcą i stromą górka:)

Był kiedyś robiony test GPSem i wyszła prędkość maksymalna jak dobrze pamiętam 176km/h na wersji europejskiej. Żeby bujnąć się do takiej prędkości potrzebny jest co prawda "kawałek" drogi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam po zrobieniu A2 będę się rozglądać za taką ninją :smile: W porównaniu osiągów z nsr chyba znacznej różnicy nie ma? :P

Można się dowiedzieć ile Cię kosztowała ta Kawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerka w tamtym sezonie przy kompresji 8.5 bara z górki turlała się 130km/h, po remoncie nie testowałem ;) Ale dynamika jazdy i luksus jest bez porównania lepszy w mojej żabce.

Olo, cenowo trafisz coś ładnego z tego rocznika za 11-12 tysi, z resztą jutro jeszcze sobie pooglądasz i poprzymierzasz pod Centralem  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kawa bardzo ładna, sam staluje się na taką w przyszłym roku po zdaniu A2, ale co z tego będzie to się okaże. Jeśli chodzi o malowanie to zielony kolorek nie jest zły( wiem, wiem Kawasaki zielone ;D), ale ja bym bardziej gustował  w czarnym malowaniu :smile:

Także życzę Ci bezawaryjności i szerokości  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...