Skocz do zawartości

Przyjedź Na Dzień Filmowy Swoim Motocyklem! - 29.08.2013


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

w Aleksie też pokropiło ale jest oki motocykl wypucowany można filmik kręcić ja jestem i ze mną jeszcze dwa motorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgrywam materiał na dyski... aż się boję tych trzech kart po 32GB każda  :eat:

 

Jeżeli ktoś filmował lub robił fotki z przejazdu lub w czasie postoju, proszę o zgłoszenie się do mnie!  :pa:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Thebestof sebol potem sobol i nikt mnie nie zakumal hehe biada WAM

 

Może tak,wbiłem tam na kilka minut i pogadałem z Łukaszem który zaparkował obok mnie,nawet z moto nie zlazłem,Wiesz o zmroku większość plastików wygląda tak samo :biggrin:   A że mój kundel bury zupełnie inaczej to sam wiesz.Hehe pomaluj każdy element  w inny kolor,wtedy bankowo cię rozpoznam :biggrin: :biggrin: :biggrin:

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgrywam materiał na dyski... aż się boję tych trzech kart po 32GB każda :eat:

 

Jeżeli ktoś filmował lub robił fotki z przejazdu lub w czasie postoju, proszę o zgłoszenie się do mnie! :pa:

Jeszcze troche i powstanie taki film ze premiera bedzie w kinach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś filmował lub robił fotki z przejazdu lub w czasie postoju, proszę o zgłoszenie się do mnie! :pa:

Ja mam filmy z przejazdu spod Centralu na pl Wolności, tam kilka kółek i ustawiłem się na Nowomiejskiej gdzie złapałem Was jak opuszczaliście plac. Potem droga do Arturówka. Łącznie ok 5 GB. Chcesz to na Dropboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewne spostrzeżenia po wczorajszych nagraniach, po 19 już jest za mało światła dla GoPro :sad2: Film nagrany po tej godzinie zawiera już za dużo szumu... Jeśli chcemy więcej materiału dla postprodukcji musimy umawiać się w godzinach około południowych! Pytanie czy udałoby się zgromadzić liczną grupę w któryś weekend ok 12? Dodatkowo proponuję nagrać przejazd drogą 71 z Aleksa w stronę Kansas. Droga jest prosta i daje dużo frajdy :smile: Jest szansa na dobry materiał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ze Smoothem staliśmy w takich miejscach z kamerą, że sztuczne oświetlenie było dobre, zatem nie ma sensu jeździć 10 razy, bo mamy to co chcieliśmy. Teraz będziemy gromadzić konkretne motocykle i dyskutować z osobami, które mogłyby wystąpić w tym filmie ze swoimi maszynami.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz będziemy gromadzić konkretne motocykle i dyskutować z osobami, które mogłyby wystąpić w tym filmie ze swoimi maszynami.
Widze tu role dla mojej  :moto:  :riding:  Hondzi jak w morde strzelił :biggrin:  :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Ninja chetnie podejmie wspolprace :biggrin:

 

A moze zalozymy gopro na jakis motocykl? Fajnie by wygladalo takie nagranie, moto na gumie z 2 na liczniku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...