Jump to content

Aprilia Rs 125

legol97
 Share

Recommended Posts

Tak więc przedstawię wam moją Apkę z 2012 roku, jestem jej drugim właścicielem. Przebieg przy kupnie miała prawie 3300km. Aprilia jest zablokowana do 120 km/h. Nic nie zmieniane oprócz sportowej przyciemnianej szybki ;p Aprilia najbardziej zaskoczyła mnie spalaniem do 5l, a nie jeżdzę jakoś 50 km/h max tylko lubię czasem przycisnąć ;D wiadomo odblokowana będzie paliła więcej ;P

A teraz parę fotek:

post-2684-0-46609600-1377546842_thumb.jpg

post-2684-0-01680200-1377546862_thumb.jpg

post-2684-0-86604800-1377546903_thumb.jpg

Świetnie się prezentuje ! Odblokuj maszynę i jazda, bo ze 180km/h poleci chyba  :riding:

Świetne moto tak jak koleżanka pisze pojaw się pod centralem w czwartek to chętnie po dotykamy :P Ale z tym spalaniem to nie wiem czy taka rewelacja moja pali około 6 - 6,5 przy spokojnej jeździe :hihi:

Jeśli nie zapomnę i będę miał czas to się pojawię, ale mniej więcej o której i w którym miejscu czy po prostu bezpośrednio pod Centralem? A to jakaś większa grupa ma być w czwartek, bo założyłem tu konto głównie po to by wiedzieć o jakiś spotkankach itp? ;D

Suchy: Nie załamuj mnie chłopie, poszło PW, bo się śmietnik zaraz utworzy.

Już właśnie odczytałem wiadomość na PW ;) Dzięki ;p

Ładna maszyna, ale odblokuj bo Cię skuterem objade :biggrin: Spalanie dużo się nie zwiększy, a za to jaka różnica w jeździe będzie  :riding:

Ładna maszyna :smile: Tez sobie chciałem kupić na początek Aprilkę, ale za dużo pochłania paliwa jak dla mnie. Podziel się spostrzeżeniami co do awaryjności i spalania ( po odblokowaniu na bank nie będzie ci  paliła 5l ) ;)

Edited by GroNeX (see edit history)