Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Ślub - 31.08.13! Dadza84 I _Michał_


_Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ;) 

 

W imieniu swoim oraz Dagi chcielibyśmy zaprosić Was, Użytkowników FMŁ na nasz ślub, który odbędzie się 31.08.2013 r. Ślub odbędzie się w Parafii Św. Kazimierza przy ulicy Niciarnianej 7, o godzinie 17 ;) Jest to ostatnia sobota sierpnia :P  

 

Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych :smile: Będzie nam niezmiernie miło jeśli w tym dniu, ważnym dla nas pojawicie się na naszym ślubie :smile: Zapraszamy oczywiście osoby, które znamy osobiście oraz Wszystkich, których nie poznaliśmy... A mamy nadzieję, że poznamy :biggrin: 

 

W ramach podziękowania dla Osób, które zaszczycą nas swoją obecnością będziemy mieli przygotowany skromny "podarunek" :smile: 

 

Wszelkie szczegóły, odnośnie "Obstawy" pojawią się w temacie :smile: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MISIEK! Nareszcie żeś napisał :P bo już myślałem, że sami będziemy musieli się wprosić na obstawkę ;)

 

Ja na bank będę :P;) i ekipa z trapera również! :smile:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bede w lodzi to oczywiscie sie pojawie.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nam niesamowicie miło móc Was wszystkich widzieć tego dnia !! :-)  - niestety plan o zajechaniu przez nas na dwukołowej maszynie prysł tak szybko jak się pojawił ;) ( myślę, że długa kiecka by tego nie przezyła :smile: ) jednak Wasza obecność zrekompensuje wszystko :smile:

Do zobaczenia  i dzięki wszystkim za odzew :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagmara to zależy od kiecki :smile:

w zeszłym roku para na intruderze jechała :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie, ale nie o tym chciałem.

Sluby kiedy mloda para jechala na motórze już były

Ale slubem stulecia był by slub, gdzie młodzi jada kazde na swoim :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem moto naprawic :smile:

już śmiga :] tzn dziala ale nie jest zlozone czekam na czesc zamienna (do pompki paliwowej) by moto hulalo i hulalo :]w poniedzialek bedzie wiec szykowac sie na soboote :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady podskoczyć. Lecę na wyścigi havirovsky zlaty kahanec do Czech.

Edytowane przez Sobek (wyświetl historię edycji)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem obstawę dzisiaj więc nie zaszkodzi i za tydzień :P będę na 100% zwłaszcza że ślub jest na moim osiedlu :biggrin: jak by ktoś chciał się wybrać pod kościół większą paczką to spotkajmy się pod stadionem Widzewa przy głównej bramie, kościół widać z parkingu ;) albo pod Castoramą na wydawniczej to jeszcze się mały terror zrobi pod sklepem :P

Edytowane przez Zdunek22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tak bardziej oficjalnie ;) Jeszcze raz zapraszamy Koleżanki Motocyklistki i Kolegów Motocyklistów :smile:

 

3lr8.jpg
 
Zamiast kwiatów zbieramy karmę dla zwierzaczków ze schroniska przy ul. Marmurowej... Gdyby ktoś miał życzenie to bardzo zachęcamy do przywiezienia karmy ;) Każdy gram jest na wagę złota :smile: 
Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja również postaram się przyjechać, byłbym za aby ustawić się na Castoramie a później na ślub podjechać. No i pakę karmy się załatwi :smile:

pozdroo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomyślimy :biggrin:

 

PS- czy zaprosiliście/planujecie zaprosić grupę Street Riders? Można i im obwieścić radosną nowinę, myślę, że kilka maszyn by się chętnie stawiło :smile:

Edytowane przez Koper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...