Jump to content

Zaproszenie Na Ślub - 31.08.13! Dadza84 I _Michał_

_Michał_
 Share

Recommended Posts

Hello ;) 

W imieniu swoim oraz Dagi chcielibyśmy zaprosić Was, Użytkowników FMŁ na nasz ślub, który odbędzie się 31.08.2013 r. Ślub odbędzie się w Parafii Św. Kazimierza przy ulicy Niciarnianej 7, o godzinie 17 ;) Jest to ostatnia sobota sierpnia :P  

Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych :smile: Będzie nam niezmiernie miło jeśli w tym dniu, ważnym dla nas pojawicie się na naszym ślubie :smile: Zapraszamy oczywiście osoby, które znamy osobiście oraz Wszystkich, których nie poznaliśmy... A mamy nadzieję, że poznamy :biggrin: 

W ramach podziękowania dla Osób, które zaszczycą nas swoją obecnością będziemy mieli przygotowany skromny "podarunek" :smile: 

Wszelkie szczegóły, odnośnie "Obstawy" pojawią się w temacie :smile: 

No MISIEK! Nareszcie żeś napisał :P bo już myślałem, że sami będziemy musieli się wprosić na obstawkę ;)

Ja na bank będę :P;) i ekipa z trapera również! :smile:

Będzie nam niesamowicie miło móc Was wszystkich widzieć tego dnia !! :-)  - niestety plan o zajechaniu przez nas na dwukołowej maszynie prysł tak szybko jak się pojawił ;) ( myślę, że długa kiecka by tego nie przezyła :smile: ) jednak Wasza obecność zrekompensuje wszystko :smile:

Do zobaczenia  i dzięki wszystkim za odzew :-)

Dokaldnie, ale nie o tym chciałem.

Sluby kiedy mloda para jechala na motórze już były

Ale slubem stulecia był by slub, gdzie młodzi jada kazde na swoim :biggrin:

Kurde, no racja -  podobno dla chcącego nic trudnego ;) przemyślimy kwestię choć nie ukrywam, że mogłaby być mega ryzykowna haha ;) ;)  :smile:

Powinienem moto naprawic :smile:

już śmiga :] tzn dziala ale nie jest zlozone czekam na czesc zamienna (do pompki paliwowej) by moto hulalo i hulalo :]w poniedzialek bedzie wiec szykowac sie na soboote :biggrin:

Sssuuper :smile: trzymamy kciuki za szybki powrót do sprawności Twojej maszyny :-D

thnx :] i za to bankowo bede i ,,porycze" dla Was :dance:  :drunk:  :busted_cop:  :hihi:

Robiłem obstawę dzisiaj więc nie zaszkodzi i za tydzień :P będę na 100% zwłaszcza że ślub jest na moim osiedlu :biggrin: jak by ktoś chciał się wybrać pod kościół większą paczką to spotkajmy się pod stadionem Widzewa przy głównej bramie, kościół widać z parkingu ;) albo pod Castoramą na wydawniczej to jeszcze się mały terror zrobi pod sklepem :P

Edited by Zdunek22 (see edit history)

Teraz już tak bardziej oficjalnie ;) Jeszcze raz zapraszamy Koleżanki Motocyklistki i Kolegów Motocyklistów :smile:

3lr8.jpg

Zamiast kwiatów zbieramy karmę dla zwierzaczków ze schroniska przy ul. Marmurowej... Gdyby ktoś miał życzenie to bardzo zachęcamy do przywiezienia karmy ;) Każdy gram jest na wagę złota :smile: 
Edited by _Michał_ (see edit history)

No to ja również postaram się przyjechać, byłbym za aby ustawić się na Castoramie a później na ślub podjechać. No i pakę karmy się załatwi :smile:

pozdroo!

No pomyślimy :biggrin:

PS- czy zaprosiliście/planujecie zaprosić grupę Street Riders? Można i im obwieścić radosną nowinę, myślę, że kilka maszyn by się chętnie stawiło :smile:

Edited by Koper (see edit history)