Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Ślub - 31.08.13! Dadza84 I _Michał_


_Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Super, nieziemsko nam miło za tak duże zainteresowanie i odzew z Waszej strony :-) postaramy się ładnie odwdzięczyć  :-)  tańce szamańskie jak pacierz każdego dnia odtańcujemy co by żadnej chmury w tym dniu nie było :-) wszelkie czarne chmury - zadymienia, huki owszem - ale tylko z Waszych maszyn :smile: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeSC nie znamy się ale zamiłowanie mamy jedno, więc jestem na sto procent :biggrin:


To jak driverzy? Umawiamy się pod tą Castoramą? Mi osobiście pasuje :smile:

To na  którą pod tą castoramą ?


Jeszcze jedno szczęścia i miłości na nowej drodze życia :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: :) :smile: :)  hehe każda okazja nawet taka dobra aby się poznać ;D

 

Dziękii piękne :smile: my już tak na dobra sprawę  jak  stare małżeństwo - 10 lat razem ;D ;D

Edytowane przez Dadza84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, iż przyszli małżonkowie, mają mnóstwo spraw na głowie, a mieszkają po sąsiedzku z wujkiem Suchym to jestem na bieżąco i zapodam trasę przejazdu. Łącznie ok. 10 km, przelotowa nie będzie męcząca :smile:
 
Parafia Świętego Kazimierza, ul. Niciarniana 7 > Piłsudskiego > Rokicińska > Nawrotka przy OBI > Pomorska 316 - TUTAJ MAPKA

UWAGA! Z racji tego, że jedni przyjadą wcześniej, a drudzy później to uczulam, aby stawać w pierwszej kolejności pod samym Kościołem! Należy kierować się do prawej krawędzi, iż jest tam podjazd (na zdjęciu patrz na strzałkę). Umożliwi to sprawny wjazd i wyjazd bez przepychu. Czerwone linie wyznaczają najlepsze miejsce, gdzie należy stawiać motocykle. Z drugiej strony budynku nie ma wjazdu, zatem można stawać tuż pod ścianami parafii. 

 

thumb_flm_1377603209__par_1.jpg

 

thumb_flm_1377603236__par_3.jpg

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super widzę że będzie nas więcej niż  w zeszłą sobotę :smile: oby pogoda naprawdę dopisała :smile: jeśli chodzi o miejsce spotkania to chodzi mi o Castoramę na ul Wydawniczej 13 czyli obok CH Tulipan. Od zawsze wszyscy pracownicy i przejezdni motocykliści ustawiali się wzdłuż betonowych klocków pod samą kasto. Wszystkim którzy chcą przyjechać pod Casto proponuję ustawiać się właśnie tam. Moje moto na 100 % już tam będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile: :) :smile: :)  hehe każda okazja nawet taka dobra aby się poznać ;D

 

Dziękii piękne :smile: my już tak na dobra sprawę  jak  stare małżeństwo - 10 lat razem ;D ; 

Pozostaje mi tylko was poznać i życzyć kolejnych 100 lat razem :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod domem mlodego halas zaprowadzka do mlodej i tez halas :smile: eskorta pod kosciol azeby mlodym sie nie odwidzialo :biggrin: ladne ustawienie sie pod kosciolkiem a dalej to terror miasta hehe taki plan bylby dobry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...