Skocz do zawartości

Ostatni Terror L D Z ( Łodzi ) 16.10.11


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

ja i tak myśle że sie pogubimy po zatym zmokniemy bo ma padać może jednak pójdziemy wieczorem na to piwko?jest gdzieś w internecie o tym zlocie pod profi?

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest. Trzeba wejść na stronę KMP Łódź i tam jest zakładka "stwarzanie zagrożenia w ruchu ulicznym - wydarzenia" i tam są wszystkie szczegóły.

Gdyby był jakiś problem na serwerze, to trzeba się koniecznie skontaktować z adminem o ksywie Komendant, wprowadzić go lekko w temat, a on już później dopieści temat -_-

 

(A tak na serio) Zakładam, że wszyscy zainteresowani albo już byli, albo chociaż widzieli filmik, więc się domyślają, że impreza ma charakter raczej nieoficjalny http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png . Nie wiem jakich informacji więcej niż te, które przedstawił Byku można szukać w sieci? Na fcb jest wydarzenie prywatne (co jest chyba zrozumiałe) na profilu wydarzenia zadeklarowało się już ok 60 maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu pod Profi ustalimy prędkości przelotowe - ważne, aby trasa była wyznaczona przez organizatora.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu pod Profi ustalimy prędkości przelotowe - ważne, aby trasa była wyznaczona przez organizatora.

Widzisz Byku? I dlatego od razu mówiłem, że ten temat to zły pomysł -_-@Suchy, obejrzyj może filmik z pierwszego posta w temacie. Przemyśl go, przeanalizuj i wybiegając w przyszłość wyobraź sobie swoją rozmowę z "organizatorami" Ja to widzę tak:Suchy -Cześć, jestem Suchy, jestem administratorem FŁM i chciałbym, żebyście wyznaczając trasę i prędkość wzięli pod uwagę że jest tu ze mną pare osób, które nie jeżdżą szybko i...Organizatorzy - Ty...weź kolegów i odejdź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie róbcie draki, jak coś to przecież nie musimy uczestniczyć w paradzie od początku do końca.

 

I osobiście nie mam zamiaru się podporządkowywać osobom, które jadą 200km/h, także bez przesady, że wszyscy wszystkim będą równi Dołączona grafika Jeżeli impreza jest odwołana, to pojedziemy według poprzedniego planu zaczynając od Wycieczkowej, po przez Manufakturę, Port Łódź i Kruszów - nie widzę problemów.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się już zgubiłem co i jak i gdzie :biggrin:

mam nadzieję, że wieczorkiem na piwku się czegoś dowiem konkretnie :]

 

ps. ©hu...steczkowa organizcja tego wszystkiego, co chwilę się plan zmienia, i piwny i zakończeniowy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/censored.png

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy nieoficjalny trailer z wczorajszego teroru :biggrin: (Niestety, nie widać najważniejszego, czyli tego co wyprawiali na przodzie :smile:(Nie ogarniam jak to zrobić, żeby było widać miniaturę ;( )Macix, na tym filmie widać, że przynajmniej dwa razy było zielone ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest Byku jak sie woli jechac do Babci na urodziny xDWYBRALES RODZINE ZAMIAST MOTOCYKI!! - PRZEKLINAM CIE, PRZEPADNIJ XD

Nie powiem komu dziewczyna zabrania jeździć ^^I kto ciągle marudzi, że mu za zimno :PA ja sukcesywnie odbijam terror, właśnie wróciłem, nawet całkiem ciepło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, póki co jest pełno zdjęć i jeden przypadkowy filmik (przynajmniej tyle widziałem ja) co do filmu pełnometrazowego to wydaje mi się, że zgodnie z zapowiedziami http://www.scigacz.pl/Killing,The,Streets,2,zapowiedz,terroru,na,ulicach,Lodzi,16619.html zebrany w sezonie materiał zimą przy herbatce sklecą w jeden dobry film/filmik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...