Skocz do zawartości

Ostatni Terror L D Z ( Łodzi ) 16.10.11


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

O imprezie dowiedziałem się od kolegi poprzez FAceBook'a :)Informacje: Termin 16 października · 12:00 - 15:00Lokalizacja Łódź - Profi/GabiWięcej informacji Ostatnia tego typu akcja w sezonie 2011 ! Na pomoc w terroryzowaniu przyjeżdżają do Nas chłopaki z Katowic i Bydgoszczy tak więc będzie się działo ! Zapraszajcie znajomych, musicie tam być ! Tylko pogoda jest w stanie nas powstrzymać ;)Z tego co wiem będzie tam dość silna grupa Stuntowa :smile: Przejazd będzie raczej w stylu z filmików Killing The Streets :)http://www.youtube.com/watch?v=_3xE-IjZuu8LINK DO IMPREZY NA FACEBOOK'u ( zobaczycie tam, kto też jest zainteresowany ) https://www.facebook.com/event.php?eid=292652180746339&notif_t=event_invite

Edytowane przez BykuOCW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku, ja bym był za tym, żeby ten temat profilaktycznie wywalić (chociaż Tomash na nagumie.pun.pl mocno reklamował któryś lipcowy terror, więc może służby nas tak mocno nie inwigilują) a zainteresowani mogą się w tej sprawie kontaktować bezpośrednio z Tobą lub ze mną (chociaż szczegóły już znają) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten temat wrzucic dzisiaj z ranca bo tez zaproszenie dostalem, ale pisalem z suchym i mowil ze zakonczenie jest o 12 i jest juz od dawna zaplanowane wiec odpuscilem... Ja ogolnie rzecz biorac to raczej terror wybieram i pozniej ewentualnie zdzwonie sie z reszta z zakonczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się pogodzić zakończenie z terrorem - dajcie nam czas do piątku.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi od poczatku o to chodzilo... ja proponuje spotkac sie na gabi, poleciec na terror, a pozniej ewentualnie polecimy gdzies posiedziec... Jakubko oczywiscie moze najpierw posiedziec, a pozniej nas dogonic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korba - ja mam podobny plan :biggrin: (miałem na myśli plan dotyczący indywidualnego, a nie grupowego uczestnicwa w terrorze ;P )Ej ej ej! Sugerowałbym nie podejmować prób połączenia uczestnictwa w tych dwóch imprezach, bo nie wiem czy wszystkim forumowiczom pasuje taki rodzaj rozrywki jak ten prezentowany w filmie. Kto chce się bawić w terrorystę ten świadomie omija posiłek w młynie i ewentualnie bijąc się w pierś dołącza do FŁM później. Tak jest moim zdaniem najbardziej fair względem osób, które zadeklarowały chęć udziału w zakończeniu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można podlecieć na terror nie jako FŁM, tylko po prostu grupa motocyklistów :smile: Ustawiamy się o danym czasie w danym miejscu i lecimy z ekipą :smile: W zeszłym roku udaliśmy się włókniarzy do Manu, a w manu zajeliśmy parking i był ciekawy pokaz stuntu :smile: Zakończenie FŁM radziłbym chyba przełożyć na inny dzień, ponieważ ten terror to ' grubsza impreza ' :PTen kto był na ślubie Michała miał przedsmak niedzielnego terroru :P Taki malutki przedsmak ... :P

Edytowane przez BykuOCW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ja nie jestem Administratorem i odpowiedzialność za ewentualną zmianę terminu zakończenia nie spada na mnie :PZ całym szacunkiem do ŁFM uważam, że robienie oddzielnej parady itp w dniu podczas którego jest gruby terror LDZ jest troszkę no...mało racjonalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sposób się nie zgodzić. Dodatkowo, będą ludzie z innych miast, co za tym idzie - zapowiada się naprawdę duża ilość moto. Sami wiecie że nie często mają miejsce takie eventy :)LwG!A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wybieram terror, ale wiesz, zakonczenie bylo zaplanowane o wiele wczesniej wiec moze byc ciezko przelozyc... Informacja o terrorze dopiero dzisiaj do mnie dotarla... Mysle ze jak sie zbierzemy w kupe do do niedzieli to sie jakos polaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...