Skocz do zawartości

Przyjedź Na Dzień Filmowy Swoim Motocyklem! - 21.08.2013


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do prośby związanej z utworzeniem klipu Forum Łódzkich Motocyklistów w tym miejscu, po razu drugi zdecydowaliśmy się wykonać tzw.sesję i nagrać kolejny materiał video. Tym razem już oficjalnie zapraszamy na typowe "kręcenie", bez innych okazji i pitu-pitu  :riding:

 

thumb_flm_1376865889__wayne-pashley-l-pr

 

Na miejscu spotkania dowiecie się, gdzie będziemy jechać, czyli w jakie miejsce docelowe, jaka będzie trasa przejazdu etc. ze względu na zainteresowanie ostatnimi czasy służb porządkowych naszymi spotkaniami. Spotykamy się w najbliższą środę 21 sierpnia 2013 na parkingu przy markecie budowlanym OBI przy ul.Rokicińskiej 192 - patrz MAPA

 

Takich dni filmowych będzie więcej od 26 sierpnia, zatem każdy zdąży się załapać.

 

Osoby zainteresowane stuntem, jazdą na jednym kole, paleniem laczków itd. proszone są o zgłoszenie na PW, w celu ustalenia kolejnego dnia ukierunkowanego na "wyczyny".

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której jest spotkanie przy OBI?

 

czy działo się coś niepokojącego pod Centralem?

Panie Alojzy: nic niepokojącego się pod Centralą nie działo, po prostu zabrakło im paliwa i pytali czy ktoś nie da paru litrów benzyny bo przydział się im skończył na ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A o której jest spotkanie przy OBI?

 

A plakatu to się czytać nie chce? :smile: 
 

Godzina 19.00

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Osoby zainteresowane stuntem, jazdą na jednym kole, paleniem laczków itd. proszone są o zgłoszenie na PW, w celu ustalenia kolejnego dnia ukierunkowanego na "wyczyny".

 

Aha,rozumiem.Pisz kiedy i gdzie,jeśli można się załapać

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane osoby z oponami na wykończeniu  :riding:

czyli takie jak ja :biggrin:  Jednak nie wiem czy na 19 dam radę, jak nie to innym razem się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było :smile:

 

pozdrawiam 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za tak liczne przybycie. Mam nadzieję, że ten chaos ma swoje dobre strony. Niestety, ale takie zgrupowania nie są mile widziane przez służby porządkowe, więc niełatwo jest poinformować was przed przyjazdem o planach na ujęcia.

 

Jeżeli ktoś chce uczestniczyć w tym "projekcie", to zapraszamy na wszystkie dni filmowe, które zostaną wznowione po 26 sierpnia. Chcielibyśmy mieć mnóstwo różnych ujęć z różnych miejsc, przejazdów i z różnymi motocyklami, zatem na jednym spotkaniu nie możemy zaspokoić wszystkich motocyklistów. Jedni lubią jazdę na kole, drudzy jazdę po mieście między autami, a jeszcze inni lubią jeździć na wycieczki czy w teren. Chcemy w filmie umieścić wszystkich! Dajcie nam trochę czasu, a te wszystkie dni zostaną owocnie umieszczone w materiale video.

 

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim dzisiaj się podobało, ale osoby, które dzisiaj grały główne role w filmie, na następny raz możliwe, że sobie odpuszczą, bo będą wiedziały, że są już bohaterami filmu i w innym miejscu nie widzą siebie, tylko właśnie dziś podczas takiej akcji i to był ich dzień.

 

Taka akcja nie może być przewidywalna, zaplanowana i zgrana co do minuty, bo następnym razem na każdym skrzyżowaniu będziemy mieli trzepanie dokumentów.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślałem że będzie to jutro środy całkowicie mi nie pasują z weekendami też ciężko więc mam nadzieje że gdzieś mi się uda wpasować i nie koniecznie będzie to jazda w terenie :hihi:

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...