Jump to content

Potrzebne Wsparcie Forumowiczów! Konkurs - Duma Przedsiębiorcy

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Otrzymałem kilka dni temu taką wiadomość od firmy, z którą forum współpracuje:

Właśnie przeprowadzamy akcję z Idea Bankiem, program Duma Przedsiębiorcy. Chodzi o to, żeby dodać zdjęcie lub film twojej firmy i opisać ją w ciekawy sposób w kilku zdaniach.

Nagrodą jest: 
Stworzenie przez Idea Bank profesjonalnego filmu reklamowego, na podstawie tworzonego wspólnie scenariusza i emisja w TV!!!
Prezentacja firmy w programach typu dzień dobry TVN i/ albo spoty reklamowe w TV, reklama w prasie i www.

Uważam, że spróbować zawsze można, a w tym przypadku trzeba :smile: Zdjęcie czy tekst, nie przekazuje tylu informacji co film, więc zapodałem film Jacka (Jaquzie) z Powitania Wiosny. Niestety lub też na nasze szczęście, największą szansę na wygraną ma materiał, który uzyska największą liczbę "lajków", iż wtedy Jury będzie przychylniej patrzyło na zgłoszenie.

Jedynym minusem jest to, że głosować mogą wyłącznie osoby posiadające konto na Facebooku  -_- Proszę o udostępnianie linku do konkursu znajomym, mamy czas tylko do 23 sierpnia!

ODNOŚNIK DO KONKURSU TUTAJ

Daleka ale do ogarnięcia jak tylko się ludzie ruszą :smile: Także Go, go, go! Ale, Ale, Ale! Arriba va!! El mundo esta de pie!

Edited by Scyzer (see edit history)

W czołówce mają ponad 400 lajków, ale i to jest na nasze siły. Głos oddany (mój i plecaczka) ;-)

Ooooo nie szalejcie tak z głosami ... 

Aż całe 17 głosów ... kur ... na spoty chce się przyjeżdżać, od administracji forum się wymaga, ale żeby samemu poświęcić minutę i zagłosować pomagając forum to już macie ciężko ...

A teraz taki mały offtop.
Ten filmik też bardzo przyjemnie się ogląda "EXO Fitnes PROMO" przynajmniej mi ... :biggrin:
Ale nie głosować na niego tylko na nasz!

Edited by Fazer (see edit history)