Jump to content

Młoda

Młoda
 Share

Recommended Posts

Witam ;)
Z tej strony Młoda(Kamila). Czemu tak? Bo tak już się przyjęło w towarzystwie, w którym przebywam i do dziś pozostało. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się przez znajomego. Stary znajomy, mieszkający w Anglii postanowił mnie zaprosić do siebie. Odwiedziłam go i jak się okazało posiadał dwa motocykle w swym garażu (Suzuki SV1000 i jakiegoś chopperka, nie pamiętam dokładnie jakiego)... Ile on się naopowiadał o motocyklach. Po kilku dniach słuchania opowieści sama zaczęłam wypytywać o różne rzeczy i starałam się dowiedzieć jak najwięcej. Tak już wyszło, że zafascynowało mnie to, a pierwsza przejażdżka (co prawda jako "plecak") utkwiła w pamięci  :biggrin: Aktualnie 17 wiosen za mną i plany zdawania na A2 w przyszłym roku co z tego wyniknie to się okaże, ale myślę pozytywnie.

Pozdrawiam wszystkich :pa:

Cześć Kamila,przyjemnnego rozszerzenia wiadomości w kierunku prowadzącego różnego rodzaju motocykle:)

Coś jest nie tak :P ? Nikt się nie dopomina zdjęć :whistling:  ?

Więc tak dla tradycji, prosimy o zdjęcie :smile:

Witamy :hi:  i trzymamy kciuki za szybkie zdanie A2 i jeszcze szybszego zakupu wdzięcznej maszyny ;)

P.S.

Zawsze by uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na własne moto, możesz jeździć z jakimś kolegą jako plecaczek ;)

Tylko pamiętaj o kombinezonie ;) Zresztą jego możesz już kupić ;)

jabioka :biggrin: trafilas w sedno ;)

chociaz podobno prawdziwy motocyklista nie boji sie kuratora :biggrin:

czesc Mloda ;)

fred89, dnia 17 Sie 2013 - 19:52, napisał: Coś jest nie tak ? Nikt się nie dopomina zdjęć ? Niepełnoletnia to się boją :P

:laugh2: :lol: :laugh2: :lol: :laugh2: :lol:  no z ust mi to wyjęłaś :decayed:

Cześć Młoda :smile: Kolejne dziewczę z benzyną we krwi :smile: