Jump to content

Jendu

Jendu
 Share

Recommended Posts

Siemanko wszystkim mam na imię Jędrek, mam 18 wiosen za sobą i pochodzę z zajebistego miasta Łódź :smile: Poruszam się po lasach, piachu, błotach i czasami asfalcie moją poczciwą Yamaha'ą DT50R której troszkę się przytyło do 90cm3 (wiem, nadal to popierdówka :biggrin: ) oraz przebyło kilka transplantacji bebechów (będę uczciwy z DT zostały tylko rama, plastiki i wpis w dowodzie ). Moja przygoda z jednośladami napędzanymi spalinówkami zaczęła się 3 Lata temu, zaszczepiona od ojca, wykiełkowała stosunkowo niedawno i nie zwiędnie jescze przez dłuuuuugi czas ;) Aktualnie jestem na etapie planowania zmiany środka lokomocji na coś bardziej "rasowego". Cieszę się, że mogę dołączyc do waszej (może już naszej :biggrin: ) społeczności w tym pięknym mieście fabrykantów :smile:

Pozdrawiam was wszystkich i szerokiej drogi ;)

Edited by Jendu (see edit history)

No nie gadaj, że masz na imię Jędrzej :biggrin:

WITAJ :smile:

No tak jakoś się składa, że mam :P

To coś zabronionego? :biggrin:

No tak jakoś się składa, że mam :P

To coś zabronionego? :biggrin:

Raczej niespotykanego ;)

Ja w swoim życiu zetknęłam się tylko z jednym osobnikiem o tym imieniu i tak się składa, że został w nim na nieco dłużej niż można się było spodziewać... :biggrin:

Stąd moje zdziwienie ;)

Raczej niespotykanego ;) Ja w swoim życiu zetknęłam się tylko z jednym osobnikiem o tym imieniu i tak się składa, że został w nim na nieco dłużej niż można się było spodziewać... :biggrin: Stąd moje zdziwienie ;)

Jabioka nie groź chłopakowi :P hehe :P Masz już 1 Jędrzeja :P

---

Witamy na forum i zapraszamy w czwartki pod Central ;)