Skocz do zawartości

Jendu


Jendu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim mam na imię Jędrek, mam 18 wiosen za sobą i pochodzę z zajebistego miasta Łódź :smile: Poruszam się po lasach, piachu, błotach i czasami asfalcie moją poczciwą Yamaha'ą DT50R której troszkę się przytyło do 90cm3 (wiem, nadal to popierdówka :biggrin: ) oraz przebyło kilka transplantacji bebechów (będę uczciwy z DT zostały tylko rama, plastiki i wpis w dowodzie ). Moja przygoda z jednośladami napędzanymi spalinówkami zaczęła się 3 Lata temu, zaszczepiona od ojca, wykiełkowała stosunkowo niedawno i nie zwiędnie jescze przez dłuuuuugi czas ;) Aktualnie jestem na etapie planowania zmiany środka lokomocji na coś bardziej "rasowego". Cieszę się, że mogę dołączyc do waszej (może już naszej :biggrin: ) społeczności w tym pięknym mieście fabrykantów :smile:

Pozdrawiam was wszystkich i szerokiej drogi ;)

Edytowane przez Jendu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś się składa, że mam :P

To coś zabronionego? :biggrin:

 

Raczej niespotykanego ;)

Ja w swoim życiu zetknęłam się tylko z jednym osobnikiem o tym imieniu i tak się składa, że został w nim na nieco dłużej niż można się było spodziewać... :biggrin:

Stąd moje zdziwienie ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raczej niespotykanego ;) Ja w swoim życiu zetknęłam się tylko z jednym osobnikiem o tym imieniu i tak się składa, że został w nim na nieco dłużej niż można się było spodziewać... :biggrin: Stąd moje zdziwienie ;)

 

Jabioka nie groź chłopakowi :P hehe :P Masz już 1 Jędrzeja :P

 

---

 

Witamy na forum i zapraszamy w czwartki pod Central ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...