Skocz do zawartości

Placyk Manewrowy


Jeżol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Orientuje się ktoś gdzie na Teofilowie jest placyk manewrowy dla motocykli gdzie można by pojeździć ósemki, itp? Znajomy chciałby sobie poćwiczyć zanim wróci na kurs na nowych zasadach, a szczerze powiedziawszy nie orientuje się gdzie w Łodzi są placyki przystosowane do nowych zasad (może dobrze by było zrobić taką baze placyków w Łodzi?).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o to pytałem.

 

http://motocykle-lodz.pl/index.php?/topic/4188-Kawałek-Asfaltu-Do-Ćwiczeń

 

Oprócz parkingów centrów handlowych nic nie znalazłem.

Ale za to tuż za Rossoszycą, na trasie do Warty, jest stary pas dla myśliwców. Zakończony po obu stronach takim wielkim plackiem asfaltu, żeby te myśliwce mogły nawracać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zapłacić i iść do szkoły gdzie mają gladiusa

to motocykl z niskim środkiem ciężkości i h*****m skrętem i jak na nim nie pojeździsz to oblejesz na 8 i 180 zeta pójdzie się w****ć w 15min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ul. Wileńska z tyłu Cerrfura teraz nikt tam na moto nie jeździ warunki dość ciężkie  ponieważ teren nie jest zupełnie płaski i czasem auta tam parkują ale da się poćwiczyć Mróz tam jeździ auto-szkoła ABB na moto na B my też póki co śmigamy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ul. Wileńska z tyłu Cerrfura teraz nikt tam na moto nie jeździ warunki dość ciężkie ponieważ teren nie jest zupełnie płaski i czasem auta tam parkują ale da się poćwiczyć Mróz tam jeździ auto-szkoła ABB na moto na B my też póki co śmigamy :smile:

Oj da się, da.. :P a i strącić też jest co ;)

Edytowane przez Marti (wyświetl historię edycji)

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pytanie mam: czy któryś z forumowiczów będących instruktorem nauki jazdy kategorii B mógłby mi napisać czy mógłbym w jakiś godzinach najlepiej za jasności wjechać swoim autem na jakiś sensowny plac manewrowy na godzinkę może dwie? Ile by to kosztowało i czy w ogóle jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś dwa latka temu kręciłem ósemki na parkingu Tesco przy Piłsudskiego, był tam w zasadzie wstęp wolny, tylko linie dla moto były trochę powycierane ale może do teraz ktoś już to odnowił . Ale były słupki i linie wymalowane jak na placyku, nie to że sobie na terenie parkingu marketowego ktoś coś prowizorycznie ustawił. 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawy i bodajże parkowanie prostopadłe i ukośne są wymalowane pod Tesco na pojezierskiej, placyk jest zaraz od strony wlotu z Pojezierskiej. Jest też opustoszały placyk z kilkoma pachołkami na 11 listopada, po lewej stronie jadąc od włókniarzy, już za krańcówką, tym dużym supersamem i jeszcze za garażami, ale wjazd prosto z ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...