Jump to content

Uwaga, Tam Kradną - Gdzie Lepiej Nie Jechać Albo Bardzo Uważać

piotreklodz
 Share

Recommended Posts

Właśnie na innym forum przeczytałem informacje o kolejnej kradzieży motocykla w Karpaczu, podobno w tym roku skradziono tam już 50 maszyn.

Może nie każdy słyszał, ale w tej okolicy trzeba wyjątkowo uważać, najlepiej omijać motocyklem szerokim łukiem. Sprzęty giną zarówno z zamkniętych terenów ośrodków wypoczynkowych, z posesji jak i z parkingów.

Pomyślałem że warto byłoby dzielić się takimi informacjami, robić coś w rodzaju listy miejsc szczególnie niebezpiecznych, zarówno w naszym regionie, jak i Polsce.

Przeglądamy różne fora związane z motocyklami, rozmawiamy z wieloma innymi motocyklistami, więc dzielmy się takimi informacjami.

Może chociaż dzięki temu utrudnimy Sku....om robotę skoro policja "nie może" sobie poradzić...

zacznijmy...

1. KARPACZ - ok. 50 motocykli w tym roku, głównie ośrodki noclegowe i parkingi

Edited by piotreklodz (see edit history)

Niestety Karpacz to raj dla zlodzieji wlascicielka pensjonatu opowiadala mi jak w nocy przecieli siatke i wyprowadzili dwa HD na niemieckich numerach .

no chyba że złodziej dysponuje łajbą :cheers:

Zaciekawiles mnie teraz, dobrze wiedziec. Mialem jechac do Karpacza, ale widze, ze bez widoku na jednoslad ani rusz.

• 1 year later...