Skocz do zawartości

Honda CB 900 HORNET - opinie


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio w oko wpadł mi ten motocykl jakim jest Honda CB 900 HORNET, czyli poczciwy naked.

 

Generalnie lubię Naked'y bardziej niż te motocykle z owiewkami. O istnieniu CB 900 za bardzo nie wiedziałem, zatrzymały się moje poszukiwania na CB 600, a tu proszę niespodzianka. Motorek na prawdę niczego sobie, podoba mi się bardziej niż 600ccm, może dlatego, że ma dwie rury i silnik bardziej wygląda na "napakowany". Podobno jest to dopracowana sześć-setka, z kilkoma nowymi dodatkami typu lepsza regulacja zawieszenia itp.

 

Jak wam się podoba ta machina, czy ktoś widział, słyszał, dotykał lub jeździł ? - Może jest to alternatywa jakaś dla mnie.

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tą lekturę od początku do końca (wcześniej tak od słowa do słowa) i faktycznie, tej maszynie brakuje punktu zaczepienia. Jest chyba tak poprawna, że aż nudna Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak chcesz informacji na temat tego sprzęta to tylko na honda-hodnet.pl :] Czy można na to mówić 'dopracowana 600-tka'? no nie wiem, może w odpowiednich rocznikach, bo przeciez bodaj w 2005 zaprzestano produkcji, a 600tki robi się po dziś dzień;) generalnie moto jest świetne i urywa ręce przy każdym starcie... O ile horneta 600 dałoby się ogarnąć jako pierwszy sprzęt, to już 900tkę bym zdecydowanie odradzał. Jak chcesz to mam namiar na zanjomego z łodzi który myśli o sprzedaniu swojej sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam ja jestem posiadaczem tego sprzetu .Jesli ci sie podoba wizualnie to uwiez mi nie zawiedzie cie technicznie moc mozesz spokojnie startowac ze swiatel z plastikami :riding: no wiadomo ze z nie wszystkimi ale sie nie powstydzisz to ma silnik od niezawodnej cbr 900rr zdlawiony do110km ale zato na wtrysku pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Odpowiadając po niemalże półtora roku zapewne mocno pomogłeś, teraz wreszcie suchy będzie spał spokojnie. Musiał na to czekać prawie 17 miesięcy ale wreszcie jest ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli poczciwy naked.

Czy taki poczciwy :P Jest za***isty :biggrin: Moto z ogromnym potencjałem :smile:

 

Miałem okazję się tym kawałek przejechać, wrażenia super. Bardzo elastyczny silnik, mocny dół! Bajka :smile:

 

faktycznie, tej maszynie brakuje punktu zaczepienia. Jest chyba tak poprawna, że aż nudna Dołączona grafika

Z tego co czytałem, testy maszyny jak wchodziła na rynek oraz testy jako używki jest dokładnie tak jak to ująłeś ;) Maszyna była bardzo poprawna, niestety ze względu m.in na to nie przyjęła się na rynku... A szkoda...

 

Nie ma się co oszukiwać. Obecnie już mówi się, że 600 jest "idealne" na 1-moto więc Hornet 600 ze względu na swoją uniwersalność sprzedaje się znakomicie. 900 to już inna bajka, tutaj trzeba mieć doświadczenie aby tym jeździć a z drugiej strony dla doświadczonych osób moto zbyt przewidywalne, poprawne i dlatego prawdopodobnie nie spełniało wszystkich oczekiwań tej grupy motocyklistów. Nawet na rynku wtórnym nie ma zbyt wiele tych sprzętów...

 

Mnie osobiście się podoba :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomykam CB1300. Też ma silny dół. Nawet bardzo. Tylko po tej przesiadce z moto turystycznych, czy ciężkich enduro muszę niestety podsumować... to nie moja bajka. Ładnie się moto prezentuje, takie pierwsze wyobrażenie na myśl o motocyklu, daje sporo frajdy z jazdy. Jednak co do wygody i pewności podróżowania po wielu nawierzchniach to ciężkie enduro nie ma sobie równych. A że najczęściej takie enduro wygląda jak kupa... i to z plastiku... trudno.

 

Proszę te wypowiedź traktować jako osobisty wywód jednego z motocyklistów. Każdemu inaczej w duszy gra i dla każdego co innego jest miłego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...