Jump to content

Piknik Rekreacyjno-Sportowy 18.08.2013

Aidekk
 Share

Recommended Posts

FLM_piknik_plakat_pion.jpg

Jako, że mamy środek lata i temperatury rodem z Egiptu to czas na małą rekreację. Zapraszamy motocyklistów z rodzinami / plecaczkami na wspólne aktywne spędzanie czasu na pikniku. Czas, miejsce i lista atrakcji na plakacie powyżej. Dodam, że dla leniwych dochodzi sączenie nisko lub wysokoprocentowych napojów wyskokowych i plażowanie w słońcu lub cieniu. Cały asortyment plażowicza czyli: olejki, koce, ręczniki, leżaki i parasole prosimy zabrać ze sobą. Wszelkie pytania prosimy kierować do:

@Kwaśna@Szara

Osoby chętne wziąć udział w turnieju siatkówki proszone są o wysłanie zgłoszeń przez PW na forum do @Kwaśna.

Uwaga! Jeśli ktoś zamierza jeździć konno powinien pamiętać o długich spodniach i obuwiu sportowym!

miejsce pikniku

Blisko mnie jak nie wyjadę jeszcze nad morze to się wbijam z Gonią 

Rzut beretem, ale jak będzie nadal tak piekło to miło by było się pomoczyć w jakiejś sadzawce ... ;)

A czy ktoś się wybiera, ze tak powiem, z familią? :smile:

Chętnie bym wpadła ale jak mam być jedyną z gromadką dzieci to chyba spasuję, bo byłoby mi cokolwiek nieswojo... :P

ja mam zamiar wziąć młodych :smile:

I tak ma być!

To jest piknik dla wszystkich.

Przejażdżka na koniu jest za darmo.

W turnieju do wygrania są nagrody.

Czy musze jeszcze zachęcać??

Edited by Szara (see edit history)

Zachęty nigdy za mało  :whistling: Mam nadzieję ze frekwencja dopisze zarówno wśród motouserów jak i ich rodzin/plecaczków

Prze Państwa. Jedna uwaga, konie to są zwierzęta płoche i szybko się stresują żeby wam jazda a im ten dzień minął przyjemnie. Na terenie stajni obowiązuje zakaz szaleństw motocyklowych. 

Na koniki nie ma zapisów każdy chętny może się przejechać i uzyskać informacje o nauce :smile: