Jump to content

Slub Motocyklisty - Mojego Kolegi

AndrzejCBR
 Share

Recommended Posts

W Sobotę 10.08 mój kolega się zeni;-) jest on motocyklista od 10 lat aktualnie lata XX bila perla, nie ma go na forum, chopak jest ode mnie ze wsi. Chodzi o odprowadzenie go na ślub a później na sale, jest nas kilku ale będzie nas trochę skromnie, dlatego prośbą dla ludzi którzy maja wolna sobotę i maja ochotę na tego typu imprezę. Myślę ze Pan Młody się odwdzięczy. Spotkamy się u mnie miejscowość Jaksonek (droga na kilece) godzina 13.20 następnie jedziemy do Młodego (15km od tej miejscowości) i na ślub do Piotrkowa Trybunalskiego. Fajnie by było odprowadzić ich na sale do Zarnowa. Taka wyglądałby ten plan. Podaje swój numer wrazie kontaktowania się 725-069-226

Edited by AndrzejCBRF2 (see edit history)

Może ja się skuszę.

Andrzej a powiedz tylko - młody to mieszka w okolicach Sulejowa? :biggrin: Od Ciebie z Jaksonka do Piotrkowa to się na 2oo przez Sulejów szybko przebijemy, tylko żeby się młody nie spóźnił na ślub :biggrin:

No i z Piotrkowa do Żarnowa przez Sulejów? :smile:

Edited by rafput (see edit history)

koperta4512

Biorąc pod uwagę remont mostu w Sulejowie to nie wiem czy tak szybko :decayed: 

Na 2oo będzie szybko a jak tak boicie się tego mostu to możecie jechać przez Tomaszów/Smardzewice ja tak śmigam na działkę autem i nigdzie nie stoję a i droga bardzo podobna

Turboldz, zgadzam się. Na 2oo nie ma problemu, leciałem i sprawdziłem. No ale nie wiemy jeszcze czy młody na ślub będzie jechał sprzed czy zza Sulejowa do Piotrkowa, no i jak z kościoła do Żarnowa polecą.

Generalnie to ich zmartwienie, które pewnie już dawno rozplanowali i nie ma żadnego problemu :smile:

Wiec tak, Młody jest ze miejscowości Skotniki, ale o 13.20 ja ruszam od siebie wiec spotykamy się u mnie miejscowość Jaksonek ( końcówka wsi jadąc od Sulejowa numer domu 62 zółty na krzyżówkach) ode mnie jedziemy już do młodego czyli do Skotnik ( tam już będzie kilku motocyklistów) następnie do Piotrkowa na ślub ( korkiem na moście chyba nie trzeba się przejmować bo wyjedziemy przed samym mostem( pojedzimy trochę inaczej by móc blisko wyjechać) z Piotrkowa do Żarnowa na sale weselną. Proszę pytać jeśli będą pytania. W pierwszym poście jest mój nr telefonu przy ew. spotkaniu się w sobotę.  Liczę na obecność:smile: