Jump to content

Slub Motocyklisty - Mojego Kolegi


AndrzejCBR
 Share

Recommended Posts

W Sobotę 10.08 mój kolega się zeni;-) jest on motocyklista od 10 lat aktualnie lata XX bila perla, nie ma go na forum, chopak jest ode mnie ze wsi. Chodzi o odprowadzenie go na ślub a później na sale, jest nas kilku ale będzie nas trochę skromnie, dlatego prośbą dla ludzi którzy maja wolna sobotę i maja ochotę na tego typu imprezę. Myślę ze Pan Młody się odwdzięczy. Spotkamy się u mnie miejscowość Jaksonek (droga na kilece) godzina 13.20 następnie jedziemy do Młodego (15km od tej miejscowości) i na ślub do Piotrkowa Trybunalskiego. Fajnie by było odprowadzić ich na sale do Zarnowa. Taka wyglądałby ten plan. Podaje swój numer wrazie kontaktowania się 725-069-226

Edited by AndrzejCBRF2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Może ja się skuszę.

Andrzej a powiedz tylko - młody to mieszka w okolicach Sulejowa? :biggrin: Od Ciebie z Jaksonka do Piotrkowa to się na 2oo przez Sulejów szybko przebijemy, tylko żeby się młody nie spóźnił na ślub :biggrin:

No i z Piotrkowa do Żarnowa przez Sulejów? :smile:

Edited by rafput (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

koperta4512

Biorąc pod uwagę remont mostu w Sulejowie to nie wiem czy tak szybko :decayed: 

Link to comment
Share on other sites

Na 2oo będzie szybko a jak tak boicie się tego mostu to możecie jechać przez Tomaszów/Smardzewice ja tak śmigam na działkę autem i nigdzie nie stoję a i droga bardzo podobna

Link to comment
Share on other sites

Turboldz, zgadzam się. Na 2oo nie ma problemu, leciałem i sprawdziłem. No ale nie wiemy jeszcze czy młody na ślub będzie jechał sprzed czy zza Sulejowa do Piotrkowa, no i jak z kościoła do Żarnowa polecą.

Generalnie to ich zmartwienie, które pewnie już dawno rozplanowali i nie ma żadnego problemu :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wiec tak, Młody jest ze miejscowości Skotniki, ale o 13.20 ja ruszam od siebie wiec spotykamy się u mnie miejscowość Jaksonek ( końcówka wsi jadąc od Sulejowa numer domu 62 zółty na krzyżówkach) ode mnie jedziemy już do młodego czyli do Skotnik ( tam już będzie kilku motocyklistów) następnie do Piotrkowa na ślub ( korkiem na moście chyba nie trzeba się przejmować bo wyjedziemy przed samym mostem( pojedzimy trochę inaczej by móc blisko wyjechać) z Piotrkowa do Żarnowa na sale weselną. Proszę pytać jeśli będą pytania. W pierwszym poście jest mój nr telefonu przy ew. spotkaniu się w sobotę.  Liczę na obecność:smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...