Skocz do zawartości

Uwaga Misiaki!


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA dziś napotkałem moto-misia na nieoznakowanym motocyklu, srebrne Kawasaki (czyżby wspomniane Versysy? nie przyjrzałem się bo byłem zbyt zaskoczony zachowaniem szanownego Pana "motocyklisty"). misiaczej z siwą brodą, moto bez widocznych lapm policyjnych, tylko 2 kufry. sam Misiak natopmiast oznakowany, skórka z napisem POLICJA. dojechałem na światłach obok, zatrzymałem się i uniosłem rękę w geście pozdrowienia (w końću to tez motocyklista, nie?) w zamian otrzymałem tylko niezbyt fajnie wyglądający grymas i wzrok jakby chciał mnie zabić. już się przygotowałem na sprawdzanie dokumentów..... a chciałem tylko być miły :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze misiek wcale nie chcial byc wsadzony na motór

stad ten foch :smile:))

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamian otrzymałem tylko niezbyt fajnie wyglądający grymas i wzrok jakby chciał mnie zabić. [/quote]
Może misiek ma hemoroidy?

Bądźmy jednak dobrej myśli, jakoś pod koniec marca jechałem motongiem do pracy, dwa misie na oznakowanych maszynach, stojąc na poboczu, mierząc laserowo prędkość, przerwały czynność i pierwsi zrobili LWG. Wierzę, że nie wszystkie misie to "nad-ludzie", tylko ludzie oraz czasem motocykliści. Rozumiem co czułeś Krzysiek, w tym kraju dość często zaczynam z kimś temat "na uprzejmie", a potem mam ochotę zapaść się pod ziemię bo zadęcie lub poza rozmówcy zwala z nóg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozumiem co czułeś Krzysiek, w tym kraju dość często zaczynam z kimś temat "na uprzejmie", a potem mam ochotę zapaść się pod ziemię bo zadęcie lub poza rozmówcy zwala z nóg...

- niech się wstydzi ten co widzi ( i nie umie się zachować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz trafiłem na misiaki w alfie suszące w Aleksie na ul. Wolności, tuż przed Stunt-exem ... nie trafili we mnie ... i całe szczęście :P:biggrin: Nigdy wcześniej nie spotkałem ich w tym miejscu, zawsze ustawiali się na ul. Zgierskiej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niech się wstydzi ten co widzi

Chyba "klasyk" śpiewał: "niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi"?  Btw. Robi się OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba "klasyk" śpiewał: "niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi"?  Btw. Robi się OT.

 konkretnie miało być: niech się wstydzi ten kto widzi ;) - to "cytat" uliczny ;) ale mniejsza z tym i tak już spaliłam na początku :smile: Pzdr 

Edytowane przez Juśka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś Alfa stała na Wojska Polskiego /Strykowska na tym parkingu na przeciwko cmentarzy.

 

Do cywilnych myśliwych dodam

Srebrny FORD WE 590CW 

dzisiaj widziałem jak z tyłu dyskotekę włączyli i jakąś ciężarówkę ściągali na parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy uwazac na trasie gorna. Wczoraj w zjezdzie stali. Ciemno, a tam czarna insignia.. No nie widac ni chu chu. Policjant bez kamizelki, kamzelka w dloni byla - niewidoczny. Kminie tylko vzy tam zakazu wjazdu nie ma, bo stali bez wlaczonych sygnalow ...

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rano przetrzepali na Politechniki p UMiasta :

trzeźwość 

dowód rejestracyjny

oc 

i o dziwo oznaczenia na cylindrach , czyżby Misiaki przeszli kurs z podstaw budowy motocykla bo za bardzo nie szukali a szybko znaleźli .

 

i niespodzianka 2 patrol na Żeromskiego przed Mickiewicza i Wamem i tu już łącze się z posiadaczem Zippa Choppera  

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, uczulam tylko, aby na forum FŁM nie "jeździć" po policjantach ;) Wsród policji jest mnóstwo motocyklistów. Ostatnio jeden z nas miał wypadek i walczy o życie. Nawet pod Centralem pokazali się z ludzkiej strony gdy eskortowali nas na pomnik Blefta. Wszyscy jesteśmy jedną motocyklową rodziną i niech tak zostanie ;)

 

Mnie raz przyłapali na retkini nieoznakowanym samochodem, pokazali lizaczek na światłach i zaprosili na parking.

 

Skończyło się na upomnieniu bo byłem grzeczny :biggrin: . Zatkało mnie totalnie że nie dostałem mandatu tylko upomnienie i prośbę o spokojną jazdę "bo teraz cisną nas na motocyklistów".

Szczerze mówiąc podziałało to na mnie lepiej niż jak miałbym zapłacić. Czuje się bardziej zobowiązany przez to że mnie "puścili" ... 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mamy chyba jakąś akcje ...

Kolejny patrol na Zamenhofa również audyt przeszedł motocyklista :smile:

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś nowe procedury wdrożyli i teraz często zatrzymują do kontroli zajeżdżając drogę z naprzeciwka. Tak mnie i jedną puszkę przede mną zatrzymali jak wracałem w niedzielę dobrze, że puszka była pierwsza bo zdążyłem zwolnić :biggrin: . Spytałem panią aspirant co ich tak nawiedziło, że stają w poprzek drogi szukają kogoś czy coś? Powiedziała, że jak stoją na poboczu to ich wszyscy omijają  :hihi: . Ale to było w okolicach Sielpia/Końskie także może tak tam jest.

A poniżej fajny przykładowy filmik jakie partyzanckie działania podejmują żeby statystyki odebranych prawek windować:

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten filmik, to dwa razy obejrzałem i żadnej 'partyzantki' czy innej emocjonującej akcji nie znalazłem. Radiowóz podjechał zmierzył prędkość była ok, to zawrócił - czym się tu ekscytować? No i filmik sprzed dwóch lat więc grubo przed wprowadzeniem nowych przepisów.

Edytowane przez jaszczomb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spojrzałem na datę ale to partyzanckie (chowanie się i pogoń za przejeżdżającymi) , że stoją schowani w bocznej drodze na granicy obszaru zabudowanego i startują za wjeżdżającymi w ten obszar (wiadomo nie każdy zwalnia zaraz za znakiem) zamiast zwyczajnie stać z suszarką, albo patrolować drogi poruszając się wśród samochodów . Fakt że nie zatrzymali się na stopie to już drobiazg startując w pogoń. Trzeba mieć dużą wiarę :smile: aby uznać, że przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa.   

 

Chociaż fakt, że akcji tam niema ale prawdopodobnie dlatego, że kierownik zachował szczególną ostrożność antyradarową  :biggrin:  i nie dał się upolować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja rozumiem, ale... to jest temat UWAGA MISIAKI ! Wklejamy tu najbardziej aktualne niusy odnośnie patroli, suszarek etc., które właśnie zobaczyliśmy jadąc do pracy, szkoły, na grzyby lub do kochanki , proszę nie komentować i nie spamować  B) 13 użytkowników obserwuje ten wątek, na pewno nie w celu czytania dyskusji tylko chcą mieć szybkie i konkretne informacje, co, gdzie, jak...

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem Wam napisać - spotkałem się w niedzielę ze znajomym pracującym w "odpowiednim miejscu" i powiedział mi, ze dostali odgórny "prikaz" trzepania jednośladów. akcja trwa do końca tego tygodnia. Zatem miejcie się na baczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Insignia trzyma dwóch motocyklistów Na Shellu na Gojawiczyńskiej.

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...