Skocz do zawartości

Uwaga Misiaki!


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

Temat założony przeze mnie na szybkiego w wiadomej sytuacji, a teraz trzeba by go trochę uporządkować :smile: Chodzi o to żeby podawać same informacje na bieżąco gdzie stoją. Dlatego prosiłbym o nie pisanie innych postów niż z informacjami na temat tego gdzie aktualnie widzieliście, że stoją kontrole. Jeżeli admin wyrazi zgodę, proponowałbym też podpięcie tematu, tak żeby każdy przed jazdą mógł szybko spojrzeć co jest grane. Ewentualnie można by też pomyśleć o przeniesieniu tematu w inny dział, bo ten chyba nie jest zbyt popularny ;)

 

Pozdrawiam

 

Mateusz

 

P.S. -oczywiście info gdzie jeździ "lotna", gdzie stoją auta ITD i gdzie stoją radary przenośne SM(realnie, nie chodzi o informację z gazet) też podpadają pod ten temat :smile:

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę:

 

 

 

W piątek, 9 sierpnia, łódzka straż miejska będzie kontrolować prędkość kierowców na czterech ulicach:
ul. 11 Listopada w rejonie nr 38 
ul. Maratońska przy ul. Wileńskiej 
al. Politechniki przy ul. Felsztyńskiego 
ul. Hetmańska przy ul. Zagłoby 

by lodz.naszemiasto.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łąkowa (co któryś dzień różna pora)  - Dla puszek tylko kontrola trzeźwości dla motocyklistów pan dość upierdliwy i szuka. Osobiście zaliczyłem mandat za "zakrywanie tablicy rejestracyjnej"( godz.05:45) i za pozycje w kolorze (godz.13:00) innego dnia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla posiadaczy smartów z andkiem polecam Yanosika, interfejs raczej mało przyjazny motocyklistom, ale system ostrzegania działa w miarę nieźle, ja na razie używam jeżdżąc z małżonką puchą jako pilot, jak dorobię się motonga to zapewne przynajmniej z słuchawką w uchu będę latał, a jak się uda to klepnę też ostrzeżenie...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj 3 moto-policjantów zwiedza Łódź, a nawet wylądowali u mnie na Stokach! Uważać  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Info dla osób z Retkinii - przy kościele na Bandurskiego, jadąc z Centrum suszą

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziękować bo ja retkę dziś w szerz i w zdłuz :0

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koluszki

Chłopaki mają nową Insygnię, czarną, bardzo charakterystyczną - nieoznakowaną

Jeżdżą jak wariaty, w godzinach 12-18, Koluszki przede wszystkim, ale i cały łódzki wschodni, Rzgów, Budziszewice...

 

Ostatnio odprowadzili mnie do domu, 7 km. jechali za mną

Także uważajcie...

 

CB Radio rządzi !

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano zatrzymywali na Drewnowskiej (w okolicy Motodromu) na dmuchanko, bardzo dobrze, ale i tak powinno być więcej takich kontroli.

 

ps sorry jeśli kogoś uraziłem swoją opinią :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano zatrzymywali na Drewnowskiej (w okolicy Motodromu) na dmuchanko, bardzo dobrze, ale i tak powinno być więcej takich kontroli.

Piotrek a Tobie od rana takie głupoty w głowie :P:decayed: :decayed:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Yanosiku była informacja o Insigni ok 8:30 przy Starym Rynku

 

Jednocześnie na CB padła informacja, że:

- SM ustawiła śmietnik przy rynku Bałuckim

- jest laser za estakadą w stronę Katowic (koło BP)

- suszą na Dołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- jest laser za estakadą w stronę Katowic (koło BP)

Masz na myśli ten radar?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...