Skocz do zawartości

Uwaga Misiaki!


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

na Mickiewicza między Włókniarzy a WAM w obie strony stoją i zatrzymują + pilnują buspasów

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

5 minut temu stali na Bednarskiej, przy skręcie w Browarną. Raczej nie z radarem a z lizakiem w ręce, pewnie kontrola dokumentów i trzeźwości. Tak czy siak polecam omijać!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3/08 - dwa razy na Strykowskiej - za dwupasmówką w stronę strykowa czarna Vectra. ok 10 rano i przy powrocie ok 18.

Rano trafiony :sad2:

ale...

za takie oczy i uroczy uśmiech Pani z Vectry jakoś nie bolało, więc drogie Panie odrobine wolniej, Panowie.... chyba jednak warto będzie... :biggrin:

Edytowane przez Mur67 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Stoja na wlokniarzy miedzy limanowskiego a legionow :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzezińska Czarna Insignia Combi poluje. Tablic nie dałem rady zauważyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Koledzy, po mieście śmiga także Insignia Kombi, czarna, EL 752FK, niech kombiaczek nikogo nie zdziwi.

Często kręcą się w okolicach Włokniarzy/Sikorskiego/Łagiewnicka/Julianowska

 

Kolega NIco wspominał o niej wyżej, to ta.

Edytowane przez Pitt.Łdz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeżdżą z EL6854V nieoznakowanym passatem srebrnym (swoją drogą ma spory przebieg 414 000 km i śmiga). Miejsce: Włókniarzy - okolice od Świętej Teresy do Limanowskiego. Usrzelili mnie dzisiaj, co prawda prędkości nie zmierzyli, bo akurat ruszałem pełną parą, ale i tak byli wporządku, babeczka całkiem miła, lepiej by robotę zmieniła ;) dali tylko 50 zł za brak dokumentów, no i OC też nie miałem przy sobie więc mogli dać 100 z zemsty, że nie zmierzyli prędkości, a nie dali. Mówili, że ludzie na Policję dzwonią, że motocykliści jeżdżą za szybko no i hałasują. Yanosik by się jakoś przydało zamontowaćw motocyklu też.

PS: Nie wiem czy sobie jaja robili, ale mówili, że o około 35 km/h za dużo początkowo. Ale spytałem się czy zmierzyli, no to mówią, że tak na oko, jak do świateł dojeżdżał to miał 120 km/h. Dziwne, albo sobie jaja robili, albo myśleli, że się dam nabrać? Już im nie chciałem mówić, że było tak jakby znacznie gorzej.

 

Aha, policjant wie ile kosztuje OC motocykla, więc pewnie sam jeździ 70 km/h i łapie potem.

Edytowane przez kamyks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...