Skocz do zawartości

Uwaga Misiaki!


MOTORWINGS

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś też na ul.Telefonicznej (doły) przy wiadukcie kolejowym łapanka wyrywkowa.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koluszki

Chłopaki mają nową Insygnię, czarną, bardzo charakterystyczną - nieoznakowaną

Jeżdżą jak wariaty, w godzinach 12-18, Koluszki przede wszystkim, ale i cały łódzki wschodni, Rzgów, Budziszewice...

KPP Koluszki ma też srebrną Insignię. Często ją widzę w swoich okolicach tj Rzgów, Tuszyn DK1. I ostatnio na Al. Włókniarzy widziałem bordową Insignię. Także uwaga na popularny model Opla.

Edytowane przez fuksik96 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaczki się leczą po weekendzie :drunk:  :gitara:  :burp:  i mogła by być lipa jak by ktoś z zatrzymanych miał mniej % niż oni sami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moto dzisiaj na Włókniarzy na wysokości 6 sierpnia mnie zatrzymała ciemnobrązowa insignia EL 153MP (jakoś tak). dmuchanko kontrola dokumentów, gum, światełek.. dobrze, że się za wydech nie wzięli  :decayed:

 

a myślałem, że za prędkość bo znacznie powyżej dozwolonej  :whip:

 

uważać !

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc dzisiaj spotkałem się z nimi na Kościuszki /Zielona,tzn(wtedy skumałem że to oni)jechaliśmy razem do Struga ,srednio ok 60/70km :blink: i nic,chęci chyba nie mieli sobie Insigni wietrzyć bo zimno :hihi: ,ale fakt jest taki że dopiero zajarzyłem że to oni jak się chciałem przecisnąć miedzy nich do przodu,ale odpuściłem i wtedy zobaczyłem położony na półce wyświetlacz który jak coś to pięknie wyświetla POLICJA,wtedy na tablice i no tak to oni.A że dziś taki jakiś leniwy jestem i zamulony to mi się chyba upiekło,bo raczej inaczej się zazwyczaj jeździ a wtedy na pewno bym dołączył do płacących i punkty zbierających :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich dzisiaj widziałem jak stali pod wiaduktem znów na Włókniarzy przy Kaliskiej :P pewnie wyjechali stamtąd. z resztą za mnie też wjechali z pod wiaduktu - ja jechałem górą oni dołem. chyba dlatego mandatu uniknąłem :biggrin:

 

w każdym razie trzeba teraz bardziej uważać w tych okolicach.

 

(swoją drogą bardzo miły misiaczek. jak mnie kontrolowali to bardzo w porządku, gadka szmatka o sprzęcie, parę pytań, daję 70% że sam jest motocyklistą :P )

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj też stoją na rogu Struga/Włókniarzy na osiedlowej uliczce.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do akcji wkraczają miśki na motocyklach,dziś pierwszego :moto: widziałem na Dąbrowskiego a przed chwilą przez okno dwóch :moto:  :moto:  następnych na Paderewskiego :blink::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBOL ZAWINELI GRZENIA KOŁO CIEBIE LECIAŁEM OD ZIELONEGO ,TYLKO W KOSZULI PATRZYLI CZY PIJANY CZY NIENORMALNY AKURAT SŁAWEK SZEDŁ NA ZMIANĘ DO CIEBIE


PEWNIE JAK BY MOGLI TO NA PSYCHOTESTY POSŁALI HA HA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUBIANY jak leciałeś tylko w koszuli to się nie dziwię a kask,majtki, nie wspomnę o spodniach i bucikach,musieli być bardzo zdziwieni, zobaczyć golasa na :riding: w  marcu :biggrin: .A miśki czają się wszędzie, ja już miałem dwie kontrole typowe sprawdzenie dokumentów i pytanie czy nie za zimno jeszcze na jeżdżenie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Insygnia lata po Maratońskiej na RTK i czyha na motocyklistów.

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktos dzisiaj leci na Ujazd przez rokicinska to uważajcie bo czarna insignia łapie

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Kusocińskiego na wysokości pizzeri Fiero suszą 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwice, Andrespol, Wiśniowa Góra, ul. Kolumny oraz kawałek trasy na Tomaszów z Kurowic, trzeba uważać bo tam krążą dzień w dzień w insigni albo tak jak dzisiaj w jakimś kombi (Vectra?)

 

Oraz na rzgowskiej, panowie policjanci mówili, że na trasie na Kruszów 2 cywilne radiowozy jeżdżą

Edytowane przez BobeQ (wyświetl historię edycji)

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tym wątku nie robić bajzlu i pisać wyłącznie o napotkanych kontrolach w ciągu ostatnich kilku godzin, a nie takich, które często bywają tu i tam. To ma być źródło dla nas, gdzie zdjąć nogę/rękę z gazu :smile:
 

Zatem wszystkie posty nie wnoszące nic konkretnego, będą kasowane od razu..

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...