Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu 2011


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

raczej motorek ale wpadaj jak nadązysz:)

to samo mogę powiedzieć porównując mój i Twój ;) 125ccm też 2 koła ma B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówimy teraz o KM czy o czym bo się zgubiłem ? ;)a ogólnie chodziło mi o to, że czy to jest XJ600, czy to jest NSR 125, ma 2 koła, wydech, łańcuch, czyli motocykl.Jeździłem daaaaawno temu nsr'ą (sentyment został), nie nazwałbym tego motorkiem.. 140km/h to już nie "motorek".

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumieliśmy się, ale widzę intencja taka sama przynajmniej ;)mi się właśnie zdało, że xj się wywyższył nad kolegą od nsrki, więc potraktowałem xj tak samo (i ty mnie również).zaczęło się jednak od XJ (popraw mnie jeśli się mylę), więc pisząc "a mnie chodzi o to, żeby się nie wywyższać" mam nadzieję, że nie miałeś mnie na myśli (popraw mnie po raz 2 jeśli się mylę) B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra, ja nie będę nikogo poprawiać :)Jedziemy wszyscy razem, o to właśnie chodzi :smile: Jestem pewien, że NSR da sobie rade :)Dodam tylko, że mam nadzieję iż pogoda będzie sprzyjająca...

Edytowane przez BykuOCW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 czy tysiączek... ważne że ma 2 koła :smile: integracja i szacunek musi być :Da oto najnowsze wiadomości pogodowe :biggrin: z www.meteo.plciśnienie stopniowo rośnie na weekend... podobnie jak wiatr który stopniowo maleje w województwie łódzkim... w skrócie weekend zapowiada się udany, ale mówię to na dzień dzisiejszy... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końdziu ty to masz łeP http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Bez przesady, nie będziemy szybko jeździć, na pewno nie będziesz musiał nas gonić :laugh2: :lol: :laugh2:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac wracając do tematu pojemnosci itd chodzilo mi nie o to kto czym jezdzi tylko kto jak jezdzi bo niektorzy powoli stad moje stwierdzenie ze jezeli nadazy .... ale mniejsza o to a skoro Twoja interpretacja Jaquzie byla taka to na nowy sezon nie bedziesz mial mnie do czego porownywac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie róbcie tu za przeproszeniem burdelu! Nie jest to wątek poświęcony niczym innym jak zakończeniu sezonu, więc cały inny off topic, proszę prowadzić w odpowiedniejszym temacie - http://motocykle-lodz.pl/topic/23-co-slina-naniesie-d/

 

Jeszcze raz zobaczę tutaj kolejne 'lanie wody', to się na prawdę zdenerwuje - dziękuje za uwagę Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila moment - zrobiło się tutaj zamieszanie.

 

Plan jest taki:

1. Spotykamy się o godzinie 12.00 na parkingu przy Wycieczkowej i odbywamy paradę po mieście Łodzi jadąc koło Castoramy przy Zgierskiej > Manufaktury na Karskiego > Portu Łódź na Pabianickiej (gdzie odbędzie się prawdopodobnie krótki postój).

2. Planowane zakończenie przejazdu po Łodzi, szacuje się na godzinę 14.00, po czym kierujemy się do karczmy w Kruszowie na parking dla tirów i czekamy na wszystkich - http://www.kruszow.zlotymlyn.pl

3. Rozmawiamy, spożywamy napoje i żywność, do godziny 16.00

4. Gromadzimy się kolejno na parkingu przy naszych maszynach, robimy pamiątkowe zdjęcie i wspólnie się żegnamy.

 

WAŻNE - osoby, które zjawią się o 12'stej na Wycieczkowej, proszone są o podejście do mnie, Emila lub Michała (Scoti), aby zaznaczyć swoją obecność. Dzięki temu, unikniemy nie miłych sytuacji w karczmie i stolików nie powinno wtedy zabraknąć.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i ciągłe zmiany.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poinformować wszystkich znajomych z waszego kręgu, którzy nie dowiedzą się na czas o nowym miejscu spotkania.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to ludzie z tego forum do mnie dzwonili i pisali prywatne wiadomości z pretensjami, że FŁM nie połączyło się z terrorem Dołączona grafika Następnym razem po prostu nie będziemy brali pod uwagę pewnych opinii.

 

Prawdopodobnie podjadę ja lub ktoś ze mną pod Profi i zgarniemy chętne osoby na Wycieczkową.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...