Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu 2011


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani - w końcu konkrety. Zakończenie odbędzie się w niedzielę 16 października 2011.

 

W skrócie : Zakończenie będzie miało charakter 'symboliczny', czyli bez tzw. wodotrysków i wielkich wydarzeń. Poza planem, który znajduje się poniżej - nie przewidzieliśmy innych oficjalnych atrakcji, tak więc wszelkie dłuższe trasy będą uzgadniane na miejscu przez wybrane jednostki osobowe na własną rękę :smile:

 

Plan wstępny:

1. Spotykamy się o godzinie 12.00 na parkingu przy Wycieczkowej i odbywamy paradę po mieście Łodzi jadąc koło Castoramy przy Zgierskiej > Manufaktury na Karskiego > Portu Łódź na Pabianickiej (gdzie odbędzie się prawdopodobnie krótki postój).

2. Planowane zakończenie przejazdu po Łodzi, szacuje się na godzinę 14.00, po czym kierujemy się do karczmy w Kruszowie na parking dla tirów i czekamy na wszystkich - http://www.kruszow.zlotymlyn.pl

3. Rozmawiamy, spożywamy napoje i żywność, do godziny 16.00

4. Gromadzimy się kolejno na parkingu przy naszych maszynach, robimy pamiątkowe zdjęcie i wspólnie się żegnamy.

 

Podsumowanie: Warto sobie zarezerwować ten dzień i wpaść na zakończenie, ponieważ postaramy się, aby było wyjątkowe - mimo, że trasa nie należy do turystycznych, a karczmę, w której zrobimy spotkanie - większość forumowiczów zna. Nie mniej jednak, mamy zachowane w zanadrzu kilka atrakcji oraz akcentów integracyjnych, także liczmy na waszą obecność.

WAŻNE - osoby, które zjawią się o 12'stej na Wycieczkowej, proszone są o podejście do mnie, Emila lub Michała (Scoti), aby zaznaczyć swoją obecność. Dzięki temu, unikniemy nie miłych sytuacji w karczmie i stolików nie powinno wtedy zabraknąć.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i ciągłe zmiany.

----------------------

Proszę o kontakt ze mną, w razie gdyby ktoś się zgubił, miał nie dojechać na czas czy też chciał się dowiedzieć, na którą godzinę będziemy w Kruszowie.

Edytowane przez Suchy-wolk
Zmiana planów (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może naj*** :cheers: się w karczmie i tylke z końca bo ile ich może być http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

 

edit mod s:

ocenzurowano post

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nikt nie spodziewał się fajerwerków skoro Admini tak mało się udzielają....

Uściślij swoją wypowiedz Łukasz, bo chyba zbyt rygorystycznie podchodzisz do tej sprawy. Zauważ, że od 3 miesięcy istnieje forum - a dobry plan na rozpoczęcie/zakończenie trzeba wykonać już 2 miesiące wstecz (wtedy nie było takiej frekwencji jak dziś). Mieliśmy 2-3 tygodnie na przedstawienie wam planu i wyznaczenie daty. Owszem miało to swoje "obsunięcia w czasie", ale nie będziemy kończyć sezonu zbyt wcześnie, bo nie o to chodzi, aby odbębnić spotkanie i tyle Dołączona grafika

 

Zrewanżujemy się na pewno na rozpoczęciu wiosną, ponieważ już trwają wstępne ustalenia i wypad będzie prawdopodobnie zwany "grubszą imprezą", także troszeczkę wyrozumienia dla administracji, która jest 'świeżo upieczona' i też ma swoje życie prywatne, a nie tylko życie na forum Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że mam długi weekend, a i żarciem w karczmie nie pogardzę (przy zniżce :laugh2: ), będę :)w sumie może trochę kropić, byle temperatura poniżej 5 nie spadła ;)ps. podoba mi się miejsce spotkania, wreszcie konkretnie, a nie jakieś parapety B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez jak najbardziej pasuje! Co do adminów, jak dla mnie i tak robią świetną robotę że jest forum!!! Dają nam narzędzie a My róbmy resztę! Pozdrawiam i do zobaczyska, byle wstać po sobocie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Niestety ja już się nie piszę. 10-12 stopni to dla mnie za niska temperatura. Zresztą z korzyścią dla grupy, bo nikt nie będzie musiał na mnie czekać.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Niestety ja już się nie piszę. 10-12 stopni to dla mnie za niska temperatura. Zresztą z korzyścią dla grupy, bo nikt nie będzie musiał na mnie czekać.

Ostatnio jeździłem przy 7*C i faktycznie nie jest to zbyt dobra temperatura - jednak wystarczy się grubo ubrać, a tempo w grupie nie będzie zbyt duże, ja już tego dopilnuję Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w samochodzie zaczynam marznąć, w rękawiczkach jeżdżę, a gdzie na moto w 7 stopniach. :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nikt nie spodziewał się fajerwerków skoro Admini tak mało się udzielają....

Stwórz własne forum.Ciekawy jestem jak ty byś się udzielał.Bardzo fajny pomysł będę na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 7 stopniach normalnie się jeździ.

poniżej 5 już się nie jeździ, bo opony tracą przyczepność http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

czasem jadąc do roboty, wyjeżdżając z domu, miałem 7-8 na termometrze, przejeżdżając przez młynek spadało do 4, a wtedy faktycznie lekko rączki marzną :blink:

12 to pinkna pogoda przy tym B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie będziemy szybko jeździć, na pewno nie będziesz musiał nas gonić :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy pewnie tak :smile: ja na pewno nie bo do niedawna smigalam na 125 :biggrin: nawet do Czestochowy pojechalam :biggrin: cale 100km/h lecialam :biggrin: spokojnie ...wiec szykuj sie powoli oby pogoda dopisala :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...