Jump to content

Nocne Latania

JaRoD
 Share

Recommended Posts

Ze względu na dość liczne i młode potomstwo w wieku 0 ---3 ---6 lat.   nie za często mogę polatać popołudniem/wieczorem.

Jakby ktoś miał ochotę latać w godzinach 22 - 02...... to niech da znać....

tylko nie chodzi mi tutaj o latanie typu MC Donald JanaPawła/Pabianicka - Castorama Włókniarzy/Zgierska.

Takie wypady po 100-200 no może max 300 km   w obie strony.

Zapraszam po pomysły ....

W nocy to tak srednio latac ze wzgledu na liczna dziką zwierzyne i niewidoczne ubytki w drodze. Po miescie to inna bajka.

W nocy to tak srednio latac ze wzgledu na liczna dziką zwierzyne i niewidoczne ubytki w drodze. Po miescie to inna bajka.

W sumie tak to moze miasto + trasy duże  ?

tylko nie chodzi mi tutaj o latanie typu MC Donald JanaPawła/Pabianicka - Castorama Włókniarzy/Zgierska.

Hehe no to możesz mieć duży problem :P

Nocą tylko miasto, najfajniejsze latanie, ulice puste, można sobie pozwolić na więcej ....

to niestety prawda, sam czesto wracam do domu w środku nocy przez las i nie jest najciekawiej. co chwila jakies oczy się świecą w krzakach...

Ja tam lubię latać w nocy bo niedzielni kierowcy śpią, jest luźniej i w ogóle jakoś przyjemniej, może ze względu na temperaturę. Z przyjemnością się kiedyś zabiorę na wycieczkę. A co do zwierząt w krzakach... trzeba uważać i trzymać łapę i nogę blisko hamowników. W dzień to samo, tylko miejsce zwierząt zastępuje masa pojazdów. Osobiście wolę parę kotów czy sarnę w nocy niż całą armię aut.

koperta4512

Ja również bym się pisał na to. Może by tak ustalić wstępnie jakiś termin i trasę? Na pewno ktoś by się jeszcze dołączył.

Ja również chciałem polatać ,jak mnie nosiło ciśnienie ale tylko ruszyłem z Paderewskiego i dojechałem do Rzgowskiej i tu ciach radiola mnie chyciła i  tu niespodzianka wyszedł szefu i muwi..ku..a człowieku spać nie możesz?ludzie spokoju potrzebuja i snu a Ty tu chałasujesz idź no Ty do domu walnij jakieś piwio i idź spać jutro sobie pojeździj bo Ci dowód zabiorę ha ha.i do domu sio,i  delikatnie, abyś mi tu ludzi i kolegi nie obudził,Rozbawił mnie i się uśmialiśmy więc dellikatnie do domku pojechałem strzeliłem małe bro i dosiadłem do compa.Cieszę się że jeszcze normalni policjanci istnieją :smile:

Ja również chciałem polatać ,jak mnie nosiło ciśnienie ale tylko ruszyłem z Paderewskiego i dojechałem do Rzgowskiej i tu ciach radiola mnie chyciła i  tu niespodzianka wyszedł szefu i muwi..ku..a człowieku spać nie możesz?ludzie spokoju potrzebuja i snu a Ty tu chałasujesz idź no Ty do domu walnij jakieś piwio i idź spać jutro sobie pojeździj bo Ci dowód zabiorę ha ha.i do domu sio,i  delikatnie, abyś mi tu ludzi i kolegi nie obudził,Rozbawił mnie i się uśmialiśmy więc dellikatnie do domku pojechałem strzeliłem małe bro i dosiadłem do compa.Cieszę się że jeszcze normalni policjanci istnieją :smile:

No to sobie Sebo polatałeś ale spoko że jeszcze  tacy są misiaczki i że się obyło bez formalności 

bo Ci dowód zabiorę

a miałby za co ?? (pewnie jakby się uparł to coś by znalazł...)

sądzę że jak ktoś chce to zawsze coś znajdzie:)tak jak u mnie np tylny kapeć,jak by się uparł :smile:

Witam, ktoś ma ochotę dzisiaj na rundkę po Łodzi?

Generlanie jestem chętny zawsze, ale akurat dziś wypad poszaleć na mieście .. wieć odpadam

Dziś ktoś się pisze na nocne latanie ?

Zobaczymy... jak nie znajdę chętnych na polatanie teraz to może i wieczorem polecimy ;)

Dziś ktoś się pisze na nocne latanie ?

Ja chętnie, ale bez szaleństw ;).

Jeśli są chętni to kiedy i gdzie się umawiamy?

Edited by Zontey (see edit history)

ja dzis tak po 22:30 będę śmi gał.

Start skąd ?

ja z centrum ruszam

22:45 spod stacji róg śmigłego rydza/Piłsudskiego?

Panowie, dziś beze mnie bo udało mi się znaleźć chętnego do latania o 15;00 i 2.5 godz z życia wyjęte. Za to jaki banan na gębie :biggrin: