Skocz do zawartości

Wesoły Traktor Rolnika Czyli Speed Triple '13 Abs Na Działkę


działkowy emeryt

Rekomendowane odpowiedzi

działkowy emeryt

elou ;)

 

parę kaemów nawinąwszy, mogę jednoznacznie określić - ma złe maniery i jest brutalny w obyciu :P ...ale Anabell666 się podoba, choć nie była to "miłość od pierwszego wejrzenia" :P

 

flm_1375268803__triple_5.jpg

 

flm_1375268886__triple_4.jpg

 

flm_1375268930__triple_2.jpg

 

flm_1375268972__triple_3.jpg

 

jako że to następca Olivki, musi dzielnie bronić honorów domu ;)

a żeby nie był taki "powszechny" - dostał trochę ori-szpejów od Triumph'a na zachętę :smile:

szeroka kiera o zmiennej średnicy Neken'a robi robotę

top fairing na zegary daje radę do około 200... :P

pod silnik spódnicę - pług

kiedy Anabell666 zostaje w bazie, tylne siedzenie przykrywa nakładka w kolorze - zaleta? lachony się nie pchają :biggrin:

end-bar'owe lusterka i aluminiowe anodowane zbiorniki płynu hamulcowego

oczywiście fender eliminator z ledowym owietleniem blachy zamiast seryjnego rusztowania

kierunki Barracuda i biała tylna lampa LED

do tego wydechy Mivv'a i oczywiście wgrana odpowiednia mapa do ECU

a amor Toby'ego dba o brak shimmy czy tank slapper'a

 

oswajamy się z brutalem powoli... jak na rzędówkę dół powala, 111Nm to niby niedużo... ale krzywa momentu jest od 3,5krpm prawie płaska :biggrin:

w serii dali pełne heble Brembo ze stalowym oplotem przód/tył, radialną pompę i genialny zawias Showa. Jednym zdaniem, działkowóz pełną gębą :biggrin:

LWG! :pa:

 

 

 

 

 

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sprzęt ale ABS??? ehhh :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Iiiiiiiiiiiii loooooooooove   it !!!!!!!!!

 

 

Ja chcieć polatać !!!!


Tu jest maszynka mojego kumpla od której zaczela sie milosc do moto :
 

48072_10200399117714568_1848708650_n.jpg

Niestety moto mieszka w LONDON i nie moge polatać na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety moto mieszka w LONDON i nie moge polatać na niej.

Tu też byś jej nie dostał :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Tu jest maszynka mojego kumpla

śliczny!  :smile:  - ale to 675ccm ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no faktycznie sprzęt dla emeryta... lampy to już ładniejsze były w ursusie c-360, taki cały czarny i nudny, guma z tyłu wygląda na foto jak nadmuchane cycki pameli, ni to kosiarka ni kombajn, więcej plastiku niż w domku u barbie i kena ;) a serio za***isty sprzęt :biggrin:

 

Zapomniałem litrówek na serwis nie wzywają jeszcze z wadliwym ABS'em? czy tylko 6setek to dotyczy...

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Siłą bym brał !!! ;-)

To bierz od działkowego ;) nie dość, że na miejscu to jeszcze starszy brat :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna maszyna :smile: Dodatki robią swoje, a całość jest w gustownym szyku skomponowana i cieszy oko.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

JaRoD, dnia 31 Lip 2013 - 14:05, napisał: Siłą bym brał !!! ;-) To bierz od działkowego nie dość, że na miejscu to jeszcze starszy brat

 

Siłą? Od Działkowego? :P No próbuj, ale ptaszki ćwierkają, że emeryt, ale krzepy trochę ma :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Julka watki Ci się poplątały.   Siłą od kumpla z UK bym brał.

 

Ty napisałeś, że brałbyś siłą z UK, a Rid wspaniałomyślnie zaproponował, żebyś wziął od Działkowego i właśnie tego dotyczył mój komentarz :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl Działkowego jest naprawdę za***isty :biggrin: Sprzęt robi niesamowite wrażenie! :smile: Ale trzeba go obczaić na żywo ;) Tak naprawdę zdjęcia nie oddają tego wszystkiego co widok "w realu" :P

 

Super dźwięk silnika na tych MIVV'ach :smile: Dodatki w tym moto to istna bajka, całość super dobrana i rewelacyjnie się komponuje :biggrin:

 

No! Trochę posłodziłem :P Ale należało się :biggrin:

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inżynierowie Triumpha będąc w fazie projektu, nie myśleli zapewne o komforcie pasażera, dodam jednak ( skoro już tam siedzę :smile: )

do całości opisu, że moto jest mega wygodne, dostarczając przy okazji sporej ilości epinefrynki :smile:

 

jedyne nad czym ubolewam za każdym razem to ... lusterka :smile: są tak male, że nie mam się w czym przeglądać :hihi: ale jak to mówi Driver : " lusterka masz w domu " ha ha :biggrin:

 

jeśli będziecie mieć zagwozdkę " jakie moto wybrać " - polecam Triple'a  :cool:

Ludzie na poziomie trzymają się w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie słodki, proszę o tłumaczenie tego fragmentu:

 

 

 

amor Toby'ego dba o brak shimmy czy tank slapper'a

 

Czytając go poczułem się dotknięty ;) jak 6-latek wzywany do tablicy i poproszony o wyprowadzenie wzoru na pochodną funkcji uwikłanej :blink: .

No cóż, nie dodam nic nowego. Działko-trakto-dwukółek prezentuje się znakomicie. Chciałbym kiedyś móc zobaczyć jak ogarnia temat oprysków na chwasty :P  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

O losie słodki, proszę o tłumaczenie tego fragmentu:

 

heh... żartowniś :P

 

to jest tankslapper:

 

to shimmy:

 

a to Toby, który mowi powyższym "stanowcze NIE" ;)

http://www.toby.be/dampers.asp

 

LWG :pa:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jedyne nad czym ubolewam za każdym razem to ... lusterka są tak male, że nie mam się w czym przeglądać ale jak to mówi Driver : " lusterka masz w domu " ha ha

 

Anabell666 - Bart ma rację :P Lusterko masz w domu :biggrin: A trzeba przyznać, że te akcesoryjne wyglądają świetnie :smile: Porównując do oryginału :P 

 

Nie chcę dalej słodzić bo jeszcze ktoś sobie coś pomyśli :P ... Zakochałem się w Speedzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...