Jump to content

Kokos

Kokos
 Share

Recommended Posts

Aloha wszystkim!

Swoją przygodę z motocyklami rozpoczęłam ok. 5 lat temu, kiedy to forumowy DJ Arkadius zakupił Yamahę XJ 600 i od tego czasu jestem jego wiernym plecaczkiem ;) Sama swoich sił w jednośladach próbowałam jakieś 3 lata temu jednak nie skończyło się to zbyt dobrze :P W tym roku pod wpływem silnego wewnętrznego impulsu nabyłam Derbi Bi3, które niestety okazało się być w gorszym stanie niż zakładanym, w związku z czym nabyty został Derbi GPR jako przysłowiowy dawca. Jednak jego stan okazał się zbyt dobry, aby go rozkładać i tak oto od miesiąca staram się go poskromić, wzrostem nie grzeszę więc jest ciekawie ;)

Mam nadzieje, że nikogo nie zanudziłam! Pozdrawiam :biggrin:

post-2071-0-77059800-1375133459_thumb.jpeg

post-2071-0-42560500-1375133780_thumb.jpg

Edited by Kokos (see edit history)

DJ Arkadius

Bardzo miło jest mi jako pierwszemu powitać mojego ukochanego do tej pory "plecaczka". Witaj na forum Judyś :smile:

Powitać :biggrin: .. powitanie na 6 z plusem. :P .jest opis dokładny kariery motocyklowej , jest fotka wraz z motocyklem.. :moto: więc do zobzczyska gdzieś na drodze  :biggrin:

Aloha (<--- to moje powitanie !!!!   :P )

No i do zobaczyska na szosie ;-)

Witam witam :smile: nie widziałem Cie jeszcze w Pabianicach na Derbi chyba :P

Chyba na pewno :P Dopiero raczkuje i to bardzo powoli. W Ksawerowie miałam moje pierwsze 3 jazdy, a na 4-ą przyjechałam do Pabianic i nie ruszałam od tego czasu. Więcej jeszcze plecakuje, albo siedzę w garażu, aby Bi3  przywrócić do życia i jazdy.