Jump to content

Urlop Od 15.08.- 31.08.2013

chylon
 Share

Recommended Posts

Czy wybiera się ktoś na urlop w tym okresie Polskie Morze lub zagranica typu Bułgaria , Chorwacja lub inne propozycje . Właśnie w tym terminie mamy z Gonią urlopy fajnie by było jak byśmy się z kimś z Forum ustawili . Zawsze razniej oczywiście jak co to lecimy puchami lub autobusem czy ktoś ma też urlop w tym terminie.

Napisano dziś, 18:41 ridrick, dnia 29 Lip 2013 - 18:23, napisał: girzycka. w okolicach czego przepraszam...?

Móóój Booooże.... :P 

Czy wybiera się ktoś na urlop w tym okresie Polskie Morze lub zagranica typu Bułgaria

Ledwo co wróciłem z Bułgarii, jeśli tam to gdzie będziecie?

I jak kolego, poleciałeś gdzieś ? Ja do końca tyg. jestem we Władku :P Także jakby ktoś tutaj był to możemy się ustawić :smile:

Móóój Booooże.... :P

No co noooo z telefonu pisałem i tak wyszło :P

Zawsze mówiłem że muszę się bardzo pilnować by nie odpier.... 

Jak trzeba poddam się publicznej chłoście :P

Piotrek w tym sęk że na razie to jeszcze nie mamy koncepcji a Giżycko by mi odpowiadało najlepiej ale co zrobić jak Gonia wolała by zagranicę . Jeszcze zostało dwa tygodnie do urlopu może coś się wymyśli 

Ostatnio byłem w Giżycku i powiem, że okolica bardzo ciekawa :smile: jeziorka czyściutkie, spokój, cisza bardzo fajnie tam jest;) może ja bym się wybrał jeszcze raz... jak będę się widział z Gonią to z nią pogadam na ten temat ;) 

Szkoda Maćku bo z takim przewodnikiem to by mi pasowało

Bałtyk bardzo fajny jest :biggrin:  ja już byłem (we Władku) lecz pogoda mi średnio dopisała wiec może jeszcze się raz przejadę ;) ale raczej pod koniec sierpnia i może na jakieś 3-4 dni :smile: udanego wypoczynku :smile:

we władku dopiero dzisiaj sie wypogodzilo . . Słoneczko świeci :smile: jest pieknie :smile: Udanego wypoczynku :smile: