Jump to content

Osłony Dłoni Sm

Recommended Posts

http://www.mm-motocykle.com.pl/images/handbar_ac.jpg

Chcąc chronić klamki zakupiłem takie osłony. Pierwsze wrażenie- jakoś średnia:/ 

Jak zacząłem przykręcać plastiki do rdzeni to zaczęły się cuda, plastiki trzeba zdrowo ponaginać żeby je dopasować, bardzo łatwo przeciągnąć gwint, za miękki materiał:/ Dałem śrubki na przelot z nakrętką i jakoś plastik się trzymał :smile:

Biorę się za montaż do kierownicy i znów kłopoty, manetka gazu nie chciała swobodnie wracać, rdzeń zahaczał o zbiornik płyn hamulcowego. Po ponad godzinie udało się to ustrojstwo jakoś zamontować :smile:

Na test długo nie czekałem, po około 2 tygodniach moto spadł mi ze stopki:/ Osłona pogięła się w piz**, klamka sprzęgła złamana:/ dobrze że moto sam się wywalił, nie chciałbym tam trzymać ręki.

Z całego serca odradzam te osłony, szkoda kasy i nerwów:)

Teraz zakupiłem osłony ZETA 

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/14/29/04/3414290423

Mam nadzieję że nie dowiem się za szybko jak się spradzają, le jakby co to dam znać :smile:

• 7 months later...

No i przyszedł czas na ZETY :/ Wyglebiłem dzisiaj na rondzie przy około 30, osłona dała radę :)ZETA  prawie nie drgneła na kierownicy (delikatna korekta była potrzebna)  i oczywiście lekko porysowana ale klamka uratowana:)

Jeżeli kiedykolwiek będę musiał kupić handbary to na bank będą to ZETY :smile:

Edited by MACIEKgsxr (see edit history)