Skocz do zawartości

Osłony Dłoni Sm


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mm-motocykle.com.pl/images/handbar_ac.jpg

 

Chcąc chronić klamki zakupiłem takie osłony. Pierwsze wrażenie- jakoś średnia:/ 

Jak zacząłem przykręcać plastiki do rdzeni to zaczęły się cuda, plastiki trzeba zdrowo ponaginać żeby je dopasować, bardzo łatwo przeciągnąć gwint, za miękki materiał:/ Dałem śrubki na przelot z nakrętką i jakoś plastik się trzymał :smile:

Biorę się za montaż do kierownicy i znów kłopoty, manetka gazu nie chciała swobodnie wracać, rdzeń zahaczał o zbiornik płyn hamulcowego. Po ponad godzinie udało się to ustrojstwo jakoś zamontować :smile:

Na test długo nie czekałem, po około 2 tygodniach moto spadł mi ze stopki:/ Osłona pogięła się w piz**, klamka sprzęgła złamana:/ dobrze że moto sam się wywalił, nie chciałbym tam trzymać ręki.

Z całego serca odradzam te osłony, szkoda kasy i nerwów:)

 

Teraz zakupiłem osłony ZETA 

http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/14/29/04/3414290423

Mam nadzieję że nie dowiem się za szybko jak się spradzają, le jakby co to dam znać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No i przyszedł czas na ZETY :/ Wyglebiłem dzisiaj na rondzie przy około 30, osłona dała radę :)ZETA  prawie nie drgneła na kierownicy (delikatna korekta była potrzebna)  i oczywiście lekko porysowana ale klamka uratowana:)

 

Jeżeli kiedykolwiek będę musiał kupić handbary to na bank będą to ZETY :smile:

Edytowane przez MACIEKgsxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...