Skocz do zawartości

Fz6 Czyli Moja Nocna Furia


Jorima

Rekomendowane odpowiedzi

Mój cudny nowy motocykl - Yamaha Fazer 6... czyli Nocna Furia :smile: miedzy mną a FZ6 - Szczerbatek ...

(jak by ktoś nie był w temacie to... 'Jak wytresować smoka' ;) ej, no niech mi ktoś powie, że nie są identyczne te ryje :P )

post-1186-0-89266600-1375036937_thumb.jpg

post-1186-0-58897900-1375036943_thumb.jpg

post-1186-0-52984800-1375036956_thumb.jpg

post-1186-0-08857500-1375037066_thumb.jpg

Edytowane przez Jorima (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, pierwszy mam okazje napisac Gratulejszyn ;)

 

Fazerka fajny sprzet, a w tak zacnych rekach jeszcze fajniejszy.

 

Niech sie sprawuje! ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: :shock3: :shock3:

Pierwsza focia zajefajna

:blush:  dziękujęęę... mój Szczerbatek daje rade :smile:

wytresować jak już :smile:

aaa tak :smile: poprawione

Ha, pierwszy mam okazje napisac Gratulejszyn ;)

 

Fazerka fajny sprzet, a w tak zacnych rekach jeszcze fajniejszy.

 

Niech sie sprawuje! ;)

:smile: dzięki J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki fajne, ale na żywo jeszcze fajniejsza :biggrin:

a już w białym araiu to rewelka ^_^

 

czekam z utęsknieniem na tank pada ;)

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto na zdjęciach jak i w realu prezentuje się elegancko :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyleta ... ;)

Za Fazera +10pkt. do zajebistości ;)
Za imię "Furia" +15pkt. do lansu!

Mrówka pozdrawia Furię ! :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne moto. Razem też prezentujecie się zacnie ;). Teraz bym jeszcze chciał zobaczyć jak ta furia w twoich rękach lata na gumie  ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne moto. Razem też prezentujecie się zacnie ;). Teraz bym jeszcze chciał zobaczyć jak ta furia w twoich rękach lata na gumie  ;)

 

nie podpuszczaj jej :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne moto. Razem też prezentujecie się zacnie ;). Teraz bym jeszcze chciał zobaczyć jak ta furia w twoich rękach lata na gumie  ;)

Prawda! a Fz6 bardzo ładnie na gumę z gazu idzie :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerek na zdjęciach wygląda za***iście pogratulować maszynki powodzenia w eksploatacji i może w realu go oblukam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto  a mi sie podoba foteczka nr2 ,ładnie się prezentują moto i właścicielka  :smile:

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyleta ... ;)

 

Za Fazera +10pkt. do zajebistości ;)

Za imię "Furia" +15pkt. do lansu!

 

Mrówka pozdrawia Furię ! :smile:

dzięęękuję :smile::blush:

Szczerbatek czeka aż Mrówce wyzdrowieje rączka :P

Bardzo fajne moto. Razem też prezentujecie się zacnie ;). Teraz bym jeszcze chciał zobaczyć jak ta furia w twoich rękach lata na gumie  ;)

 

pozwolę sobie parsknąć ze śmiechu :biggrin: ...ale tak, tak... też bym sobie tego życzyła w jakiekolwiek przyszłości ;)

 

@Fazer ma ponoć podszkolić w tej materii :P z czego jestem rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychuchany moturrrr...

ładna kobitka....................

wystudiowane pozy...............

Nuuuuda pany, nuuuda :decayed:

 

 

A tak na poważnie gratuluję dwóch kółek :moto:

a tej błękitnej wody w tle to zazdroszczę jak cholera :P

Pozdrówki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozwolę sobie parsknąć ze śmiechu :biggrin: ...ale tak, tak... też bym sobie tego życzyła w jakiekolwiek przyszłości ;)

 

Nie ma co sobie życzyć tylko trzeba ćwiczyć.

Ostatnio widziałem jak koleś skuterkiem po gdańskiej na długiej gumie leciał wiec na bank dasz radę fazerem.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sobie życzyć tylko trzeba ćwiczyć.

Ostatnio widziałem jak koleś skuterkiem po gdańskiej na długiej gumie leciał wiec na bank dasz radę fazerem.

...wczoraj też mi już ktoś (nauczuciel in spe) prawił, że jak skuterem można to wszystkim można na gumie lecieć :smile:

otóż pozostaje mi liczyć, iż starczy moim nauczycielom cierpliwości, motocyklowi żywotności, a mnie samej hartu ducha (czytaj. mentalnych jaj) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorima ... Zdjęcia super i wyglądasz z motongiem rewelacyjnie, ale nie oddają jak całość prezentuje się na żywo ;) Niech Ci służy :biggrin::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wczoraj też mi już ktoś (nauczuciel in spe) prawił, że jak skuterem można to wszystkim można na gumie lecieć

No pacz, nie wierzy mi  :moto:

http://www.youtube.com/watch?v=bLL7nHhaIYA

 

"Mieszkałem" z takimi świrusami to wiem że na scoocie też się da :P

 

Fajny ten Twój Fazer nawet, taki czaaarny. Mimo że Fazerów jak ....... (no dobra, "mrówków")  :P Po zdjęciu "na Lazurowym" widać że z zacięciem jeszcze terenowym  ;)

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...