Skocz do zawartości

Honorata Cbf 1000


bercikoski

Rekomendowane odpowiedzi

Mając za motto pytanie "Co to jest pół litra na litrowy pysk?", przyszedł czas na zmianę partnerki. 17-letnią Cebulę zastąpiła w garażu 7-letnia Honorata. Pozostałem wierny pochodzeniu, czyli ponownie jest japoński tatuś, włoska mamusia, dorastanie w Reichu. :smile:

W zestawie dostałem dwa boczne kufry Krausera, nowy akumulator, wymieniony (na gwarancji) alternator. Brakuje gmoli, ale się dokupi - tak samo jak topcase i deflektor na szybę, bo mnie irytuje powietrze naparzające w szczękę. ;)

 

thumb_flm_1374918879__20130726_210726.jp

 

Honorata przywiozła mnie wczoraj Sodowej Krainy, czyli z Inowrocławia. Zakupiona została od motocyklisty, który wyraźnie o nią dbał, co potwierdził towarzysz podróży Michał z Motorwingsa, któremu serdecznie dziękuję za pomoc. :smile: Do zrobienia na pewno są lagi i przednia opona (Pan został zrobiony w bambuko w InterCars, gdzie w zeszłym roku kupił, jako nową, oponę z początku 2002 roku :/).

 

Do zobaczenia na dalekich wyprawach! :smile:

Edytowane przez bercikoski (wyświetl historię edycji)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry "motór" :smile: Ostatnio @tlfabianka też taki kupił i z tego co wiem, jest bardzo zadowolony  :riding:

 

P.S. Zrób więcej foteczek  :hihi:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Honoraty są fajne :biggrin:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

 

 

P.S. Zrób więcej foteczek 

 

Mówisz i masz.  B)

thumb_flm_1400955295__20140524_150354.jp

thumb_flm_1400954781__20140524_145955.jp

thumb_flm_1400954821__20140524_150010.jp

thumb_flm_1400955031__20140524_150209.jp

 

Od czasu zakupu Honorata dorobiła się:

- nowego buta na przodzie (Michelin Pilot Road 2)

- top case'a (TRay L + alu-rack od SW-MOTECHa) - łącznie z dwoma bocznymi Krauserami są już 144 litry pojemności bagażowej  B)

- gmoli (dedykowane dla CBFek od Givi)

 

Do kupienia i zamontowania w tym sezonie:

- grzane manetki

- gniazdo zapalniczki

- uchwyt na navi/telefon (pewnie od RAM Mount)

 

Póki co, "nic nie puka, nic nie stuka, leje i jeżdżę".  :riding: I mam z tej jazdy, dzięki Honoracie, kuuuuuuuupę frajdy. :smile: Obawiałem się wagi, pojemności, mocy (przesiadłem się na "lytra" po jednym sezonie spędzonym na CB500), ale CBF jest niesamowicie wdzięcznym motocyklem. Prowadzi się bardzo lekko, jest (w moim odczuciu) bardzo zwrotna, zarówno przy manewrowaniu jak i przy wchodzeniu w zakręty lub omijaniu dziur z większymi prędkościami. Na przyspieszenie również nie narzekam - 98 KM zdecydowanie wystarcza, nie zdarzyła mi się jeszcze sytuacja, żeby zabrakło mocy (ale może to dlatego, że nie czuję potrzeby jeżdżenia motocyklem, który przy trochę gwałtowniejszym odwinięciu manetki idzie na koło :smile: ).

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...