Jump to content

Sobotnie Plażowanie Nad Batorówką

wildeyed
 Share

Recommended Posts

Ponieważ w sobotę ma być 150 stopni w cieniu, pomyślałam, ze można by pojechać się wykąpać. I tak: godzina dowolna jak komu pasuje miejsce: Zalew niedaleko Jeżowa tzw "Batorówka"

Thebestof78

dokładnie tu --->

https://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=51.8134255,19.9687859+to:%C5%81%C3%B3d%C5%BA&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.794496,19.963017&sspn=0.064657,0.154324&geocode=FcXlFQMd0scwAQ%3BFTGcFgMdEbMwASmrUXeBfn0ZRzEyMN7Cf34EVg%3BFZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw&oq=Je%C5%BC&mra=dpe&mrsp=1&sz=13&via=1&t=m&z=13

to zalew prywatnym wstęp 2 zł

czysta,chłodna woda, można łowić ryby, jest miejsce na grilla ( nie wiem jaka opłata) , jest możliwość wypożyczenia rowerków i kajaków

teren ogrodzony, parking w środku w cenie wstępu

nie ma pijawek :P

Edited by Thebestof78 (see edit history)

Jak nie ma pijawek to może być całkiem fajnie ...
Przeanalizuje całą sytuację i może zrobię wam asystę puszką ;)

Ja sobie daruje po ostatnim wypadzie na "batorówke" czuje niedosyt!! pani sama nie wie czego chce i za ile :wink:  :shock3:

Szukam jakiegoś miejsca na sobotni plażing, smażing i łomżing (jak Kłosa nie kupi kurtki to prowadzi :biggrin:) więc i tę opcję rozważę. A można tam popływać, czy woda jak w Sielpi? (Do kolan i gęsta?)

Morze do tomaszowa nad zlew ? :moto:

stary byles kiedys w tomaszowie nad zalewem ? i chcesz sie tam kapac? powodzenia. ostatnio byla jakas zielona szkola ze swietokrzyskiego i prawie wszyscy nabawali sie sinicy :biggrin: ja mam 16 km do zalewu sulejowskiego i tam tylko jezdze na wodke i grila nie ma mowy o zadnej kapieli. polecam maly akwen wodny w czarnocinie.

Thebestof78

Szukam jakiegoś miejsca na sobotni plażing, smażing i łomżing (jak Kłosa nie kupi kurtki to prowadzi :biggrin:) więc i tę opcję rozważę. A można tam popływać, czy woda jak w Sielpi? (Do kolan i gęsta?)

Batorówka jest fajna dopływania,czysta woda i jest głębiej :smile:

a ja polecam Rokitnicę pod Łaskiem (51.578016,19.222871), popływać można, piwko w barze zimne, mało ludzi, woda ciepła i płytko max coś ponad 2m i na wakeboardzie można popływać... ;) i na 100% będę się tam jutro od rana moczył i pływał na materacyku :biggrin:

Jest jakaś godzina wyjazdu ustalona? Chętnie pojadę na plażing ale nie wcześniej niż o 11. Jeśli jedziecie wcześniej może uda mi się jakoś dołączyć :smile:

Ktoś bedzie startował z Łodzi na Batorówkę tak gdzieś za niecałą godzinę ? Powiedzmy , stacja Orlen przed M1 w kierunku na Brzeziny :smile:

to może powtórzyć to , i spotkać się ale tym razem w okolicy zbiornika Przykona parking za free, rowerki wodne plażing griling smażing dla każdego to jest 60km od łodzi 15km od jezierska trasa na turek i kolejna piętnastka za Uniejowem ( lodź-aleksandrow , Poddębice, Uniejów (wioska Smulsko -po lewej stronie stacja benzynowa skręcacie w lewo znak na przeprawę promowa i po 2 km jesteście na plażingu. polecam