Skocz do zawartości

Vasher


Vasher

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Serdecznie :smile:

 

Jestem facetem lat 35 z miasta Łodzi. Co do maszyny jaką śmigam, to jeszcze nie mam takowej, gdyż jestem całkowitym świeżakiem jeśli chodzi o moto, gdyż wczoraj prawko zdałem :smile: śmigająco :smile:

Ponieważ z miasta Lodzi pochodzę ,a temat motocykli chodzi za mną nie od wczoraj, więc o forum dowiedziałem się jakiś czas temu,przy okazji szukania informacji jaki moto pierwsze nabyć, nie rejestrowałem się do tej pory, bo nie chciałem zapeszać :smile: ale jak już zdałem, to mogę się rejestrować :smile:

Mam nadzieję że forum stanie się dla mnie źródłem cennych informacji i źródłem przyszłych znajomości do wspólnego śmigania, jak już uda mi się nabyć motocykl :smile:

Pozdrawiam :smile:

Zapraszam do odwiedzania i wspierania fundacji "Świat z 4" :smile:

Zapraszam http://swiatz4.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko...gratulacje....mnie czeka jeszcze praktyka...ale mam dwa miechy...

Każda motocyklistka jest piękna póki nie zdejmie kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać z miasta Łodzi :P;)

 

To jakiego sprzętu zaczynasz szukać :smile: ? Sport, turystyk czy chopper?

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

Dziękuję za ciepłe powitanie :smile:

Sam do końca nie wiem, muszę jeszcze przejechać się jakimś chopperkiem, bo do tej pory głównie gladkiem jeździłem, a cruisery strasznie mi się podobają, tylko nigdy nie miałem okazji taką maszyną jechać.

Na razie żyję w rozłamie między jakimś turystykiem a chopperkiem....

Zapraszam do odwiedzania i wspierania fundacji "Świat z 4" :smile:

Zapraszam http://swiatz4.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pytanie jest proste :smile:

 

Czy wolisz mieć więcej mocy, żwawiej pokonywać winkle i sprawniej przeciskać się w mieście? <-Turystyk

 

Czy wybierasz pełną frajdę z podróży dużym sprzętem i donośnym warkotem z tłumika, bez pośpiechu przez miasto? <-Chopper

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pytanie jest proste :smile:

 

Czy wolisz mieć więcej mocy, żwawiej pokonywać winkle i sprawniej przeciskać się w mieście? <-Turystyk

 

Czy wybierasz pełną frajdę z podróży dużym sprzętem i donośnym warkotem z tłumika, bez pośpiechu przez miasto? <-Chopper

Hmmm :smile: 

Duży facet jestem, to bym zajefajnie na chopperku wyglądał :smile: 

Muszę zatem szukać na pierwszy motor jakiejś Virago albo coś w podobnej gestii :smile: Czy może ktoś już ma doświadczenie jaki chopperek ewentualnie cruiserek na pierwsze moto by się dobrze sprawdził ?? Ja myślę że Virago to dobry wybór na początek :smile:

Zapraszam do odwiedzania i wspierania fundacji "Świat z 4" :smile:

Zapraszam http://swiatz4.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam do końca nie wiem, muszę jeszcze przejechać się jakimś chopperkiem, bo do tej pory głównie gladkiem jeździłem, a cruisery strasznie mi się podobają, tylko nigdy nie miałem okazji taką maszyną jechać. Na razie żyję w rozłamie między jakimś turystykiem a chopperkiem....

 

 

Kiedyś byłem zakochany w Vulcanie 1500. Kawał pieprzinego sukinsyna i ma za***isty gang :decayed: . Tyle że ja wyglądałbym na nim jak pchła na psie :laugh2::hihi: i wybrałem jedyny słuszny motocykl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...