Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
carusek

Oklejanie Motocykla Folią

Recommended Posts

carusek

Czy ktoś z Was trudni się oklejaniem albo wie gdzie podjechać, aby zrobili to profesjonaliści. Do oklejenia czacha, bak i zadupki w Kawie GPZ500.

jakoob

Snb na rewolucji mysle ze tez by sie podjeli.

Suchy-wolk

Snb na rewolucji mysle ze tez by sie podjeli.

Popieram. Nie znam lepszej firmy :smile: http://www.snblodz.com.pl/

Piotr

po sezonie też myślę oddać parę plastików aby zakleili je na biało (zmiana wyglądu VStroma z oryginalnego czarnego mat na biały błysk) - to chyba lepsze niż farba która z czasem popęka i będą widoczne pajączki ;)

Gomes

zawsze jeszcze jest plastidip ale jedynie mat . 

tlfabianka

Polecam http://www.tomgraf.pl/

okleją wszystko folią :smile:

Siedzię w sprzedaży tego rodzaju folii i potwierdzam, że "tomgraf" i dodatkowo http://www.omnidruk.pl zrobią to doskonale i pełnym zadowoleniem klienta. 

Ten drugi nie jest tani, ale za to jest to chyba najbardziej znana firma zajmująca się reklamą na samochodach (reklamy na wielu autobusach w Łodzi).

Bulba

Gomes: Jest tez polysk do plastidipa jak i perla

ale na zywo efekt jest duzo gorszy niz na filmach.

carusek

Plastidip nie podoba mi się, więc nie biorę go pod uwagę. Najlepsze jest, że "TOMGRAF" mam ulicę od siebie i nie mam kiedy do nich podjechać.

Byłem dziś w TOMGRAF-ie i za oklejenie białym połyskiem + drugą warstwą folii bezbarwnej powiedzieli 470,00 zł. Więc wydaje mi się, że nie najgorzej. Zanim dojadę pod Central to skoczę xreklamy i snb.

Edited by carusek (see edit history)

Piotr

To mamy z tego co widać 4 firmy które oklejają, po weekendzie odwiedzę każdą. Jutro napiszę do nich aby się jakoś wstępnie umówić na wycenę ;-)

Gixer600

kto wie gdzie w Łodzi można kupić folię termokurczliwą na metry?

kaizen

Witam chcecie okleic folia zapraszam tutaj macie kolorystyke foli carbon i nie tylko ponadto spawanie plastikow wszelkiej masci.

Ups. Zdjecie sie nie wkleilo. Wzornik kolorow dostepny jest jako mms lub do obejrzenia osobiscie. Efekty spawania plastikow w przypadku np. PP w fazie koncowej prawie niezauwazalne. kontakt podany w inf. Osobistych.

Folie carbon 3D 4D maty chromy kocie oczy maty z brokatem blyszczace a raczej miniace sie. 72 wzorniki plus tzw. Flok do wewnatrz auta cos jak welur. Chcecie obejrzec zadzwoncie to podjedziemy i pokazemy wzorniki.

Jezeli chodzi o ceny to nizsze niz sprzedaja folie np. W zgierzu. Nie dajcie sie zwiesc ze foli jest 3M bo.to tylko nadruk z tylu folii. Wszystkie folie sa z chin. Ten co je zamawia ustala grubosc tej foli 0.15 0.18 0.22 itd. Istotne jest jaki rodzaj kleju jest i forma w jakiej jest umieszczony na folii. Np. Kamalikowa lub pecherzykowa. Ma to.znaczenie przy oklejaniu. Wszystkiw folie sa termoplastyczne.

carusek

U mnie temat upadł do końca sezonu, ale dobrze wiedzieć. A kolor o jakim myślałem to biały połysk.

kaizen

3M 4M 5M 6M to sa oznaczenia w chinach. To na tyle z podstawowych informacji. Ps. Jezeli bedziecie robic prywatnie sobie to nie polecam opalarki jezeli nigdy wczesniej nie robiliscie tego.

SMmaciek

Będę myślał o oklejaniu zimą. Jak już odstawię moto i odkręcę co trzeba to się odezwę :smile:

kosmaty

ja swojego gsxf-a oklejałem całego carbonem sam i nie jest to takie skomplikowane jak sie wydaję, jest tylko za***iście czasochłonne, jak coś to mogę pomóc

Piotr

jak coś to mogę pomóc

folię już mam, zimą okleję kawałek kufra (na zdjęciu widoczny jako srebrny pasek) - pomożesz? bo nie wiem ile browarów już chłodzić ;)

givi-v46.jpg

carusek

Ja próbowałem zadupek u siebie okleić i nie dałem rady :sad2:

kosmaty

pd spoko, nie ma sprawy, jak coś to podeślij mi kufer i na drugi dzień bedziesz miał :smile:

Carusek, przy małych elementacah jedna osoba da rade ale większe owiewki itp to już min 2 osoby muszą być

Edited by kosmaty (see edit history)

mundurowy88

powiedzcie mi czy można jedną warstwę na drugą kleić ? bo już kiedyś oklejany miałem wydech czymś takim - poprzedni właściciel. Folia się troche porysowała i teraz pytanie czy trzeba ją ściągać czy można kleić jedną na drugą ?

Bulba

Rysy spod spodu będzie widać na nowej jak cholera