Skocz do zawartości

Honda Cbr


preker84

Rekomendowane odpowiedzi

Pytasz o konkretny egzemplarz czy masz na myśli ogół ? Bo to nie jest zbyt trafiony dział, dlatego napisz o co ci chodzi :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że nie jest to trafiony dział :rolleyes: Jakby nie patrzeć jest to właśnie dział, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami, opiniami i spostrzeżeniami na temat rozmaitych marek i modeli motocykli. Zgodzę się jednak z tym, że autor tematu mógłby troszkę bardziej sprecyzować swoje zapytanie.

 

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że nigdy nie dosiadałem tego konkretnego egzemplarza ani każdego innego poza moją Hondą VFR. Natomiast nie jest tajemnicą, że motocykle wyjeżdżające spod skrzydeł tej marki, to maszyny pierwszej kategorii, sprawdzone i polecane przez masę użytkowników na całym świecie. Myślę, że więcej informacji możesz uzyskać od Kuby, który jest posiadaczem Hondy CBR 600 RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, chodzi o ten konkretny egzemplarz i konkretnego sprzedającego, oczywiście moge podjechać ale skoro mamy forum to możemy z niego korzystać i pytać. Ale tak czy tak temat można zamknąc, usunąć, wymazać.... bo to angol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...