Jump to content

Honda Cbr


preker84
 Share

Recommended Posts

Pytasz o konkretny egzemplarz czy masz na myśli ogół ? Bo to nie jest zbyt trafiony dział, dlatego napisz o co ci chodzi :smile:

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Link to comment
Share on other sites

Daleko nie masz żeby podjechać i zobaczyć :> Jeszcze z tym akrapem, jakbym kupował motocykl, to bym się na tę sztukę na bank napalił... :P

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że nie jest to trafiony dział :rolleyes: Jakby nie patrzeć jest to właśnie dział, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami, opiniami i spostrzeżeniami na temat rozmaitych marek i modeli motocykli. Zgodzę się jednak z tym, że autor tematu mógłby troszkę bardziej sprecyzować swoje zapytanie.

 

Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że nigdy nie dosiadałem tego konkretnego egzemplarza ani każdego innego poza moją Hondą VFR. Natomiast nie jest tajemnicą, że motocykle wyjeżdżające spod skrzydeł tej marki, to maszyny pierwszej kategorii, sprawdzone i polecane przez masę użytkowników na całym świecie. Myślę, że więcej informacji możesz uzyskać od Kuby, który jest posiadaczem Hondy CBR 600 RR.

Link to comment
Share on other sites

tak, chodzi o ten konkretny egzemplarz i konkretnego sprzedającego, oczywiście moge podjechać ale skoro mamy forum to możemy z niego korzystać i pytać. Ale tak czy tak temat można zamknąc, usunąć, wymazać.... bo to angol

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
  • Create New...