Skocz do zawartości

Xiii Ogólnopolski Zlot Motocyklowy / Konopnica 2013 19-21 Lipiec


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

 http://husaria.wielun.pl/zlot.php

 

Cena wjazdu to 45 zł, w cenie znaczek, prezent, 4 posiłki, ognisko, koncerty.

 

Amazonki na motocyklu z prawem jazdy wjeżdżają za darmo !!! :biggrin:

 

 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Amazonki na motocyklu z prawem jazdy wjeżdżają za darmo !!!

No i gdzie to równouprawnienie? Podła dyskryminacja :sad2:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie pisze? :smile: Bo ja będe na 100% :P

 

ja jadę ze ZDW

 

myślę że w Widawie moglibyśmy sie spiknąć i dalej razem jechać

 

coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Was naszła ochota na jedzenie (nie zlotowe) to w Konopnicy jest bar Ruczaj i mają dobrą pizzę i hot dogi :smile: A jeśli Będziecie mieli ochotę na większy wybór to 8km od Konopnicy jest Osjaków, a w nim zajazd Podjadek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i lecieć razem tylko że moja prędkość przeltowa to max 90 km/h :smile:


Gdyby Was naszła ochota na jedzenie (nie zlotowe) to w Konopnicy jest bar Ruczaj i mają dobrą pizzę i hot dogi :smile: A jeśli Będziecie mieli ochotę na większy wybór to 8km od Konopnicy jest Osjaków, a w nim zajazd Podjadek :smile:

 

Jest tylko jeden problem:P Kto będzie w stanie wsiąść na motocykl w trakcie zlotu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłęm,mordownia jak nigdy chyba:P Ogólnie ja byłem ze swoją paczką wiec i tak mi sie podobało ale jak dla mnie troszke przegięć było,aż policja się pojawila w pewnym momencie. Jednakże brawa dla organizatorów(dużo konkursów z fajnymi nagrodami,prysznice z ciepłą wodą,kawałem"toru" dla endurasów,jedzonko,ścianka i wgl :smile: )Za rok tez sie wybiore,jest co obejrzeć,z kim pogadać i wgl ogólnie to dobra impreza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko striptizerka była taka... wstrętna. W porównaniu do poprzednich zlotów, w tym roku chyba zaoszczędzili. No i nie było w sobotę maślanki i kefiru dla potrzebujących ;) Ogólnie impreza baaardzo udana, ale wiadomo, jak się jedzie ze swoją paczką to miejsce nie ma znaczenia ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...