Skocz do zawartości

Proszkowe Malowanie Felg Samochodowych - Łódź I Okolice?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję zakładu, który pomaluje mi w sposób profesjonalny moje felgi od samochodu. Jedna jest lekko podbita, więc wypadałoby zrobić zaprawkę, ale generalnie są proste. 

Oczywiście w grę wchodzi jedynie malowanie metodą proszkową, z możliwością wyboru różnych natrysków, włącznie z rodzajem koloru podkładu etc. Może ktoś polecić? Wujek Google zna dwa takie miejsca - jedno w Aleksandrowie, a drugie w Łodzi przy ul.Balonowej 43, ale cena za 4szt. oscyluje w granicach 600 PLN... wolałbym nieco taniej :smile:

 

Teoretycznie takich zakładów jest mnóstwo, ale wolałbym coś sprawdzonego.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie dawnych zakladow Foniki na Wróblewskiego.

Wynioslo mnie to dwa lata temu stowke za kolo

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zakład na Balonowej to był mocno polecany na Autokąciku. Widziałem kilka zdjęć i to dobrze wyglądało, ale ceny mają solid. Niestety, jakość kosztuje.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 rowery na Targowej malowałem, do tego kilka felg na miejscu widziałem coś ok 100 od sztuki wołali (ale z 2 lata temu) nie wiem jak z opiniami mi ramy dobrze pomalowali... :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze polecam zakład na Milionowej 2....dawne zakłady Foniki....

Każda motocyklistka jest piękna póki nie zdejmie kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na warsztacie kosztuje coś takiego 100 za koło w tym wyważenie po lakierowaniu + jak ktoś chce maszynke chromowaną to chyba 6 zł

zaprawek się nie zrobi do malowania proszkowego, można co najwyżej zaspawać i wyszlifować dany fragment, gdyż lakier proszkowy tylko metalu będzie się trzymał (ze względu na jego sposób nakładania - natrysk elektrostatyczny)

z tym, że warsztat mam poza Łodzią w Gałkówku www.wojtus.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rzgowskiej jest zakład przy komisie samochodowym w podwórku, za Dąbrowskiego po prawej stronie, jadąc w kierunku Rzgowa. Nie pamiętam numeru. Malowałem tam swój stelaż.

 

Znalazłem: Rzgowska 46 - Artmuz

Edytowane przez JAREK-XJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

LakPaint oddałem tam kółka w tamtym tygodniu, odbiorę w tym tygodniu. Zmienili siedzibę  na Papierniczą 7. Za dwa koła motocyklowe w kolorze Chromu mam zapłacić 190 zł.

 

Dam znać jak zrobili  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...