Jump to content

Proszkowe Malowanie Felg Samochodowych - Łódź I Okolice?

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Poszukuję zakładu, który pomaluje mi w sposób profesjonalny moje felgi od samochodu. Jedna jest lekko podbita, więc wypadałoby zrobić zaprawkę, ale generalnie są proste. 

Oczywiście w grę wchodzi jedynie malowanie metodą proszkową, z możliwością wyboru różnych natrysków, włącznie z rodzajem koloru podkładu etc. Może ktoś polecić? Wujek Google zna dwa takie miejsca - jedno w Aleksandrowie, a drugie w Łodzi przy ul.Balonowej 43, ale cena za 4szt. oscyluje w granicach 600 PLN... wolałbym nieco taniej :smile:

Teoretycznie takich zakładów jest mnóstwo, ale wolałbym coś sprawdzonego.

Sprawdź pw

przydałaby się wiedza na forum, sam po sezonie oddam parę metalowych rzeczy do malowania proszkowego a przepłacać też nie chcę

Na terenie dawnych zakladow Foniki na Wróblewskiego.

Wynioslo mnie to dwa lata temu stowke za kolo

Ten zakład na Balonowej to był mocno polecany na Autokąciku. Widziałem kilka zdjęć i to dobrze wyglądało, ale ceny mają solid. Niestety, jakość kosztuje.

ja 2 rowery na Targowej malowałem, do tego kilka felg na miejscu widziałem coś ok 100 od sztuki wołali (ale z 2 lata temu) nie wiem jak z opiniami mi ramy dobrze pomalowali... :smile:

u mnie na warsztacie kosztuje coś takiego 100 za koło w tym wyważenie po lakierowaniu + jak ktoś chce maszynke chromowaną to chyba 6 zł

zaprawek się nie zrobi do malowania proszkowego, można co najwyżej zaspawać i wyszlifować dany fragment, gdyż lakier proszkowy tylko metalu będzie się trzymał (ze względu na jego sposób nakładania - natrysk elektrostatyczny)

z tym, że warsztat mam poza Łodzią w Gałkówku www.wojtus.info

Na Rzgowskiej jest zakład przy komisie samochodowym w podwórku, za Dąbrowskiego po prawej stronie, jadąc w kierunku Rzgowa. Nie pamiętam numeru. Malowałem tam swój stelaż.

Znalazłem: Rzgowska 46 - Artmuz

Edited by JAREK-XJR (see edit history)

• 7 months later...

LakPaint oddałem tam kółka w tamtym tygodniu, odbiorę w tym tygodniu. Zmienili siedzibę  na Papierniczą 7. Za dwa koła motocyklowe w kolorze Chromu mam zapłacić 190 zł.

Dam znać jak zrobili  :smile:

Łukasz_Sob

Odebrałem felgi i są extra polecam Papierniczą 7. Oddam jeszcze kilka dodatków :}

Zapodaj fotki jak możesz