Jump to content

Ocena Stanu Motocykla Przed Zakupem

Kochu
 Share

Recommended Posts

Cześć, jadę dzisiaj oglądać moto i jeśli mi sie spodoba to chętnie sprawdzilbym jego stan u mechanika. Podpowiedzcie czy jest warsztat do ktorego moge podjechac w bez umawiania i mi wszystko sprawdza? Jaki warsztat polecacie? I jaki jest przyblizony koszt takiej usługi?

Ja sprawdzałem w Profi na al. Włókniarzy 38 bez wcześniejszego umawiania. Koszt 100zł

www.szpiegowskie.com.pl

No i elegancko ;-) a do ktorej tam mają otwarte? :-) i co sprawdzają na takich oględzinach? Dokładniej w którym miejscu jest ten warsztat?

Niestety serwis mają tylko do 16 a może macie jakiś inny serwis otwarty dłużej? :-)

Dzwoń do JAKUBKO, do Motorwings - myślę, że Panowie chętnie pomogą. :smile:

flm_1375891738__88x31.gif

You'll never ska alone!

Wielkie dzięki :-) tylko zastanawiam sie czy JAKUBKO znajdzie czas jak podlece z zaskoczki bo widzę, że u niego jest zawsze tłok :-)

Jak nie zadzwonisz i nie zapytasz, to na pewno się nie dowiesz. :P Michał w Motorwingsie też jest wiecznie zarobiony, więc również sugerowałbym najpierw podpytać czy pomoże w razie "zaskoczki", jak to pięknie ująłeś. :smile:

Edited by bercikoski (see edit history)

flm_1375891738__88x31.gif

You'll never ska alone!

Pisze, że z zaskoczki bo juz tyle zlomu obejrzałem, że dopóki nie obejrze moto na własne oczy i sie nie przejade to juz nie uwierze nikomu na słowo że moto jest w stanie bardzo dobrym ;-)

Wielkie dzięki :-) tylko zastanawiam sie czy JAKUBKO znajdzie czas jak podlece z zaskoczki bo widzę, że u niego jest zawsze tłok :-)

dzwoń do JAKUBKA... jeśli nie odbiera to podjedź na Drewnowską... oględziny z JAKUBKIEM najbezpieczniejsze... za ile się dogadacie co do oględzin to już wsza sprawa... odległość, ilość motocykli itd ma znaczenie co do ceny...

wygląda to mw tak....

zbierasz listę motorków do sprawdzenia... wsiada z tobą do autka... jedziecie od motocykla do motocykla... Kuba sprawdza.... ogląda... jeździ itd... pod koniec nazwijmy to dnia... wiesz już który ma najmniej wad i w którym jest najmniej do zrobienia...

pomijasz więc niewygodną kwestię "sprawdzenia stanu u mechanika" bo rozumiem że masz na myśli dogadanie się ze sprzedającym i sprawdzenie PO ZAKUPIE....

z JAKUBIKIEM sprawdzisz wszystko przed zakupem :smile:

gorąco polecam

Dzięki wielkie :-) ale cały czas chodziło mi o oględziny przed zakupem, ale faktycznie faktycznie podjechanie z nim wydaje sie byc sensowniejsze :-) tylko zastanawiam sie czy w sezonie znajdzie czas na wycieczki :-)