Jump to content

Zamienię Kurtkę Tekstylną Rozm. Xl Na L


Koper
 Share

Recommended Posts

Witam. Posiadam kurtkę Modeka Space rozmiar XL (taką jak tutaj: http://4bikes.pl/kurtka-modeka-space-p-5458.html )
Przelatane ma ok 6tys km, nigdy w deszczu. Kurtka jest w stanie 4+, nie posiada żadnych wad, jedyne do czego można się doczepić to rzep pod szyją trochę się zużył, ale są na to sposoby. Chętnie zamienię na kurtkę tekstylną w rozmiarze L. Ja (stety lub nie) robię się piękniejszy, chudnę w oczach, a kurtka zaczyna na mnie wyglądać jak żagiel. Ma protektory CE ramion i łokci i protektor piankowy na plecach. Gdyby ktoś wpakował w swoją jakieś wypaśniejsze ochraniacze, to nie widzę problemu, żeby je powymieniać, tak żeby te, które mamy zostały z nami. Zainteresowanych proszę na PW ;)

 

PS- gdyby ktoś miał kurtkę wyższego sortu aniżeli moja jakaś lekka dopłata wchodzi w grę, tak jak i dopłata/wymiana na skórę ;)

Edited by Koper (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jak chcesz to odezwij się na PW. Ja dysponuję kurtką Retbike'a w rozmiarze L, tylko nie pamiętam jaki to model... na oko wygląda podobnie do tej http://www.retbike.pl/katalog/kurtki_tekstylne/ret_shock ,ale to tylko wizualnie. Mogę podesłać zdjęcia. Jest w b. dobrym stanie bo nigdy nie była dużo używana. Z membraną Reissa

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
  • Create New...